Fleet Derby 2023
Nowy T-Roc

Nowe rozwiązania w zakresie zaawansowanych technologii oraz systemów asystujących najnowszej generacji – nowy T-Roc kontynuuje historię sukcesu kompaktowego, miejskiego SUV-a Volkswagena.

T-Roc to jeden z najchętniej kupowanych modeli marki, a jego sprzedaż w ostatnim czasie w Europie przewyższa nawet sprzedaż Volkswagena Golfa. Nie inaczej jest na polskim rynku, gdzie jest numerem 1 w gamie Volkswagena, z wynikiem ponad 9000 sztuk dostarczonych do klientów w 2022 roku.

Wnętrze T-Roca jest nowocześniejsze i bardziej eleganckie, w skład wyposażenia seryjnego wchodzą teraz m.in. reflektory LED czy Digital Cockpit. Możliwe jest także dopasowanie konfiguracji T-Roca do indywidualnych potrzeb właściciela.  

Połączenie atrakcyjnego wyglądu i sportowych możliwości, a także solidność wykonania i funkcjonalność T-Roca sprawiły, że odniósł on niezwykły rynkowy sukces. Teraz model ten przeszedł gruntowe zmiany, za sprawą których T-Roc ma jeszcze więcej do zaoferowania.

Przestronne wnętrze, wyżej niż w klasycznych autach umieszczone fotele oraz bagażnik o pojemności do 1.290 litrów, to elementy podkreślające funkcjonalność nowego T-Roca. Nowe rozwiązania stylistyczne, cyfrowy wyświetlacz za kierownicą oraz nowy ekran systemu multimedialnego nadają wnętrzu szczególnie nowoczesny wygląd. 

W ramach wyposażenia seryjnego i opcjonalnego w nowym T-Rocu są dostępne liczne nowoczesne systemy asystujące, oferowane wcześniej jedynie w modelach wyższych klas. Do standardu należą nadal Front Assist oraz Lane Assist, nowością są natomiast m.in. IQ.Drive, Travel Assist High oraz działający z wyprzedzeniem aktywny tempomat - predykcyjny ACC. Zwiększono zakres działania systemów Side Assist oraz Park Assist, który wspomaga kierowcę podczas parkowania.

Z pełną ofertą modelu można zapoznać się na stronie internetowej marki Volkswagen:
https://www.volkswagen.pl/pl/modele.html/__app/30360.app

 GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

Volkswagen Group Polska
Głosuj

Volkswagen
Kompleksowe usługi dla klientów flotowych marki Volkswagen