Fleet Derby 2023

Terminy

ISTOTNE TERMINY*

  • do 31 marca 2023 – przyjmowane są zgłoszenie udziału do plebiscytu Fleet Derby 

  • do 11 czerwca 2023 – głosowanie w plebiscycie Fleet Derby

  • 21 czerwca 2023 – ogłoszenie wyników plebiscytu Fleet Derby i wręczenie statuetek 

* Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Plebiscytu oraz do zmiany terminu ogłoszenia listy zwycięzców, jak i zmiany treści Regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu.

 

 

Fleet Derby to ogólnopolski plebiscyt flotowy, który ma na celu nie tylko budowanie konkurencyjności, ale przede wszystkim promowanie na polskim rynku najnowszych produktów i usług skierowanych do odbiorców flotowych.

 

ZGŁOSZENIA DO PLEBISCYTU

Zgłoszenia do kategorii i podkategorii plebiscytu jest możliwe poprzez bezpośredni kontakt z działem handlowym Organizatora (poniżej dane teleadresowe) lub wysłanie do organizatora mailem zgłoszenia na adres: derby@fleet.com.pl 

Dział handlowy:
Krzysztof Turczak
Dyrektor rozwoju
kom: +48 608 362 932
tel: +48 (71) 339 79 22
e-mail: krzysztof.turczak@fleet.com.pl

 

GŁOSOWANIE

Plebiscyt odbywa się on-line za pośrednictwem strony www.fleetderby.pl i trwa do 11 czerwca 2023r. Każdy manager flotowy, który zarządza pakiem aut firmowych, a także przedstawiciel firm z sektora Car Fleet Management (CFM), przedstawiciel dostawców rynkowych i partner biznesowy nominowanych – może zapoznać się z charakterystyką prezentowanych produktów i usług oraz oddać jeden głos w konkretnych kategoriach i podkategoriach.

 

GŁOSUJĄCY

Głosującymi w Plebiscycie są: fleet managerowie, przedstawiciele kadry zarządzającej flotą samochodów służbowych w międzynarodowych i polskich firmach, właściciele firm, dyrektorzy administracyjni, finansowi, ds. logistyki, osoby mające wpływ na politykę samochodową, zakupową i finansową w firmach, dostawcy rynkowi, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej, partnerzy biznesowi (zgodnie z Regulaminem Plebiscytu Fleet Derby 2023).

 

KAPITUŁA PLEBISCYTU

Nad poprawnym przebiegiem plebiscytu czuwa kapituła plebiscytu powołana przez organizatora. W skład kapituły wchodzą redaktorzy magazynu Fleet. ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Fleet Derby 2023 nastąpi 21 czerwca 2023. Statuetki Fleet Derby zostaną wręczone przez przedstawicieli redakcji magazynu Fleet.

 

Poprzez przyznanie statuetek Fleet Derby – wspólnie z Państwem tworzymy nowy ranking firm, według najważniejszego kryterium – tego, jak produkty, usługi, napędy i elektromobilne usługi, marki i floty oraz fleet managerów, oceniają decydenci flotowi.

Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że Fleet Derby stanowi unikatową wartość polskiej branży flotowej.