Profesjonalne Wsparcie Sprzedaży Flotowej

Profesjonalne Wsparcie Sprzedaży Flotowej

Ta kategoria składa się pięciu podkategorii. Wiele firm oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi flotowe przeznaczone nie dla finalnych klientów, ale dla importerów, dilerów, firm CFM. Usługi te są bardzo ważnym wsparciem biznesowym i stanowią integralny element całego łańcucha flotowych dostaw. Firmy świadczące te usługi wpierają biznes flotowy od momentu dostarczenia elementów pojazdów do fabryk, poprzez odebranie, doposażenie, składowanie i dystrybucję gotowych pojazdów; aż po ich ubezpieczenie, detailing i oszacowanie wartości po okresie eksploatacji. Zgłoszenia mogą także dokonywać firmy, bez których biznes związany z samochodami flotowymi nie mógłby istnieć, a więc firmy oferujące zabudowy i adaptację aut użytkowych. O tym, która firma otrzyma statuetkę „Fleet Derby 2023 – Profesjonalne wsparcie sprzedaży flotowej” w każdej z nw. podkategorii, zadecyduje największa liczba głosów.

Profesjonalna logistyka i zarządzanie samochodami firmowymi

Firmy świadczące usługi dostarczania komponentów do produkcji oraz zajmujące się kompleksową logistyką nowych samochodów, w tym ich transportem, składowaniem i wydawaniem.

Profesjonalne przygotowanie samochodów do sprzedaży flotowej

Usługi związane z przystosowaniem i przygotowaniem samochodów do sprzedaży świadczone na rzecz importerów, dilerów czy firm CFM.

Profesjonalny remarketing i car detailing dla dostawców rynkowych

Obejmuje pozyskanie samochodów, ich profesjonalne przygotowanie do kolejnego życia pojazdu oraz dodatkowe usługi i pakiety wsparcia proponowane kolejnym użytkownikom, np. atrakcyjne finansowanie, wynajem oraz gwarancja.

Profesjonalne analizy i badania rynku. Raporty. Szacowanie wartości rezydualnych

Raporty, badania i analizy świadczone na rzecz partnerów flotowych pomagające w prowadzeniu usług biznesowych.

Profesjonalne zabudowy nadwozia

Producenci i importerzy zabudów, konwersji oraz adaptacji dokonywanych na samochodach użytkowych (m.in. zabudowy warsztatowe, pojazdy brygadowe, minibusy, campery).

Profesjonalne szkolenia z zakresu bezpiecznej i eco jazdy

Kategoria, w której mogą zgłaszać się szkoły doskonalenia techniki jazdy lub instytucje prowadzące szkolenia z zakresu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz jazdy eco.