Technologie Cyfrowe

Technologie Cyfrowe

Kategoria, w której firmy mogą zgłaszać nowoczesne technologie, rozwiązania cyfrowe AI oraz innowacyjne usługi flotowe, które wspierają zarządzanie flotą samochodów i bezpieczeństwo drogowe.

Aplikacja mobilna

Nowoczesne rozwiązanie na urządzenia mobilne ułatwiające codzienną pracę fleet managera i wspomagające zarządzanie samochodami firmowymi i bezpieczeństwem kierowcy.

Technologie wspierające zarządzanie i obniżające koszty funkcjonowania floty

Nowoczesne technologie teleinformatyczne i rozwiązania wspierające zarządzanie flotą samochodową. Rozwiązania, które skutecznie obniżają koszty floty.

Oprogramowanie do zarządzania flotą

Programy telematyczne i informatyczne kompleksowo lub częściowo wspierające zarządzanie flotami samochodowymi.

Technologie i systemy wspierające bezpieczeństwo drogowe

Dodatkowe funkcje, usługi cyfrowe w nowych samochodach, które mają wpływ na poprawę  bezpieczeństwa kierowcy firmowego w ruchu drogowym.

Telematyka (GPS, Monitoring)

Rozwiązania telematyczne do monitorowania flot samochodowych. Produkty i usługi służące również do planowania tras przejazdów, urządzenia nawigacyjne, usługi monitoringu prewencyjnego i pokradzieżowego, zestawy głośnomówiące itp.

Nowe technologie cyfrowe w logistyce

Zastosowanie nowoczesnych narzędzi technologicznych do optymalizacji i usprawnienia procesów logistycznych:  automatyzacja procesów, i nternet rzeczy (IoT), analityka danych, sztuczna inteligencja (AI) i uczenie maszynowe, blockchain, mobilność, rzeczywistość rozszerzona (AR) i wirtualna (VR), systemy zarządzania transportem (TMS) i magazynem (WMS).

AI innowacje cyfrowe!

AI w transporcie

AI w transporcie dąży do zwiększenia efektywności, bezpieczeństwa i komfortu w sektorze transportowym poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii do analizy danych, podejmowania decyzji oraz automatyzacji różnych procesów (w tym m.in.: zarządzanie ruchem, logistyką i trasowaniem, autonomiczne pojazdy, monitorowanie i diagnozowanie pojazdów, zarządzanie flotą, personalizacja usług transportowych, bezpieczeństwo ruchu drogowego).

AI w logistyce

AI w logistyce ma na celu zwiększenie efektywności, obniżenie kosztów, minimalizację błędów, poprawę dostępności produktów i zwiększenie satysfakcji klientów poprzez zastosowanie inteligentnych technologii w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw.

AI w zarządzaniu

AI w zarządzaniu ma na celu zwiększenie efektywności, innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez inteligentne wykorzystanie danych, automatyzację rutynowych zadań oraz lepsze podejmowanie decyzji oparte na analizie danych.