Fleet Derby 2024
Nowy ID.7

Z nowym, w pełni elektrycznym, ID.7 marka Volkswagen redefiniuje możliwości płynące z elektromobilności. Model ten kusi nie tylko wyjątkowym zestawem elementów estetycznych, ale też zaawansowanymi systemami ułatwiającymi codzienną eksploatację i pozwalającymi na wygodne prowadzenie auta. 

Duży zasięg, szybkie ładowanie, przestronność i intuicyjna obsługa tworzą wyjątkowy standard w świecie samochodów elektrycznych.

Nowe ID.7 to najnowsza technologia i inteligentne rozwiązania, które sprawiają, że model ten jest jednym z najbardziej efektywnych samochodów elektrycznych w swojej klasie (zużywa 14,1-16,3 kWh na 100 km). W zależności od pojemności baterii można nim przejechać do 621 km, natomiast ładowanie od 10 do 80% trwa krócej niż 30 minut (czas ładowania maksymalną mocą DC).

Komfort jazdy zapewnia seryjny wyświetlacz head-up z rozszerzoną rzeczywistością, który wyświetla bezpośrednio na przedniej szybie cyfrowe wskazówki, takie jak strzałki nawigacji na jezdni. Dzięki temu kierowca pozostaje skoncentrowany na drodze.

Digital Cockpit (wyświetlacz o przekątnej 15 cali) z intuicyjną koncepcją obsługi jest prawdziwie inteligentnym urządzeniem wielofunkcyjnym i wyznacza nowe standardy. Na przykład funkcją zawsze widoczną na wyświetlaczu jest obsługa klimatyzacji. Strumieniem powietrza sterują wyloty, a specjalne życzenia dotyczące temperatury można aktywować poleceniami głosowymi. 

Wygodę podróżowania zapewniają także takie rozwiązania jak (dobierane opcjonalnie) wygodne fotele ergoActive Premium. Po raz pierwszy model ID.7 umożliwia masaż okolic miednicy, który poprawia ukrwienie i zmniejsza napięcie, co ma pozytywny wpływ na samopoczucie, szczególnie podczas podróży służbowych. Za funkcję masażu odpowiedzialne są pneumatyczne, sterowane odpowiednimi programami poduszki w siedzisku i oparciu fotela.

Nowy ID.7 jest niezwykle przestronny – może w nim wygodnie podróżować pięć osób, a bagażnik o pojemności ponad 500 l pomieści nie tylko to, co niezbędne, ale też to, co potrzebne w trasie.

Wyjątkowo elegancki charakter nadają wnętrzu tej limuzyny takie elementy, jak oświetlenie Ambiente (kierowca sam decyduje m.in. o tym, czy wnętrze ma być oświetlone ciepłym czy zimnym światłem) i panoramiczny dach Smart Glass o zmiennej przejrzystości elektrochromatycznej szyby. Wnętrze auta wykończono materiałami jakości premium, z których wiele pochodzi z recyklingu. Ponadto nowy ID.7, podobnie jak inne modele ID., produkowany jest z neutralnym bilansem CO2.

W ramach wyposażenia seryjnego i opcjonalnego w nowym ID.7 dostępne są liczne nowoczesne systemy asystujące, takie jak: asystent parkowania, Travel Assist, Emergency Assist, asystent utrzymania i zmiany pasa ruchu, funkcja ostrzegania o zagrożeniach (Car-2-X), aktywny tempomat ACC i Front Assist, Area View, proaktywny system ochrony pasażerów PreCrash.

Z pełną ofertą modelu można zapoznać się na stronie internetowej marki Volkswagen:

https://www.volkswagen.pl/pl/modele/id7.html

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Volkswagen Group Polska
Głosuj

Volkswagen Nowy Passat
Passat Variant. Komfort w nowoczesnym wydaniu.
Volkswagen
Volkswagen odpowiada na potrzeby rynku flotowego.