Fleet Derby 2024
Volkswagen Nowy Passat

W portfolio marki Volkswagen nie mogło zabraknąć legendarnego kombi o szerokim wachlarzu praktycznych rozwiązań i funkcji poprawiających komfort jazdy. Efektywny napęd i nowoczesna technologia to główne cechy Nowego Passata – ikony motoryzacji w jej 9. wydaniu.

Propozycja Volkswagena niezmiennie sprawia, że kierowca odnosi wrażenie posiadania bagażnika „jak z gumy”. Standardowe 650 l po złożeniu oparcia tylnej kanapy daje aż 1920 l przestrzeni. Regulowana podłoga ułatwia transport nawet nieporęcznych przedmiotów, a opcjonalna funkcja Easy Open umożliwia otwarcie pokrywy przez niewielki ruch stopą w okolicy tylnego zderzaka.

Przestrzeń w tym modelu odczuć mogą także pasażerowie, m.in. dzięki zachowaniu czystości form znanej z samochodów klasy premium. Poziome aplikacje dekoracyjne na tablicy rozdzielczej, połączone z drzwiami, nadają elegancji i sprawiają, że wnętrze auta optycznie się powiększa. Jeżeli podróżni zechcą skupić się na widokach, mogą wygodnie rozprostować nogi i zachwycić się pięknem nieba przez elektrycznie unoszony i otwierany dach panoramiczny. Siedząc z przodu, można również cieszyć się komfortem – dzięki fotelom z opcjonalnym systemem ergoActive z funkcją masażu grup mięśni kręgosłupa i miednicy. Różnorodne wymagania spełni również dwustrefowa regulacja klimatyzacji w standardzie lub opcjonalna klimatyzacja trzystrefowa, której głośność dostosowuje się do prędkości jazdy, z funkcją automatycznego przełączania na obieg zamknięty (np. podczas cofania).

Jedną z cech Nowego Passata jest możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb danego kierowcy. Digital Cockpit o przekątnej 10,25 cala może wyświetlać wybrane informacje. Co istotne, trzy konfiguracje można zapisać w pamięci auta, dzięki czemu może z niego komfortowo korzystać nawet kilku kierowców na zmianę.

Odpowiedzią na różnorodne potrzeby jest także opcjonalny system Area View, który ułatwia wyjazd z miejsca parkingowego, manewrowanie czy podczepienie przyczepy. System ten, obserwując otoczenie z czterech kamer, przesyła obraz na ekran Infotainment i generuje widok z lotu ptaka.

Funkcja dynamicznego doświetlania zakrętów jeszcze przed wykonaniem ruchu kierownicą zapewnia lepszą widoczność i bezpieczeństwo – światło podąża bowiem za kierunkiem łuku drogi. Opcjonalne reflektory diodowe IQ.LIGHT – LED Matrix w zależności od warunków włączają i wyłączają poszczególne segmenty LED. To lepsza widoczność dla kierowcy, bez ograniczania oślepiającym światłem lamp pozostałych uczestników ruchu. Nowe reflektory połączone są listwami wyrazistej osłony chłodnicy. 

Nowy Passat pozostaje wierny tradycji, łącząc funkcjonalność ze sportowym zacięciem. Najnowszy model można nabyć w wersji diesel lub mild hybrid.

Więcej o modelu Nowy Passat na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/modele/nowy-passat.html

 

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Volkswagen Group Polska
Głosuj

Nowy ID.7
ID.7 – nowy standard w świecie samochodów elektrycznych.
Volkswagen
Volkswagen odpowiada na potrzeby rynku flotowego.