Fleet Derby 2024
Volkswagen

Marka Volkswagen jest obecna na ponad 150 rynkach na całym świecie, produkując samochody w ponad 50 fabrykach. Volkswagen konsekwentnie napędza zmiany w świecie motoryzacji, stawiając na rozwój gamy aut elektrycznych z rodziny ID.  popularyzując elektromobilność na polskim rynku i angażując się w szereg projektów, obejmujących m.in. rynek flotowy.

Szeroki wachlarz możliwości w zakresie obsługi floty to wynik wieloletnich obserwacji i analiz potrzeb Klientów marki Volkswagen. Wypracowane rozwiązania pozwalają zoptymalizować proces zarządzania firmową flotą pojazdów, zapewnić bezpieczeństwo i wygodę. Przekłada to się zarówno na zyski finansowe, jak również na znaczną oszczędność czasu. 

Klienci flotowi marki Volkswagen mają do dyspozycji dedykowany, szeroki car park samochodów zastępczych flotowych oraz przedkontraktowych, program serwisowy Twoja Flota, profesjonalne doradztwo w finansowaniu oraz zintegrowane korzyści finansowe m.in. gwarancję ceny po złożeniu zamówienia, niezależnie od sytuacji rynkowej, czy bogate pakiety korzyści serwisowych.

W ramach programu serwisowego Twoja Flota funkcjonują różnorodne produkty, oferujące niższe stawki, rabaty oraz priorytetowe traktowanie w Autoryzowanych Serwisach Grupy Volkswagen. Przystąpienie do programu pozwala obniżyć koszty utrzymania, zaoszczędzić czas, zyskać Gwarancję Mobilności oraz podnieść wartość rezydualną auta.

Zdając sobie sprawę, że wiele firm przy doborze samochodów dla pracowników przywiązuje wagę nie tylko do kosztu użytkowania czy wartości rezydualnej, ale i do emisji dwutlenku węgla, marka Volkswagen przygotowała program dedykowany elektromobilności dla flot BEV Program, weryfikujący gotowość Klientów do elektryfikacji ich flot oraz oferujący kompleksowe doradztwo w zakresie wprowadzenia samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in w firmowej flocie. Program pozwolił przekonać już wielu klientów do zapewnienia pracownikom dostępu do samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in, co przyczynia się do osiągnięcia zeroemisyjności. 

Volkswagen Group Polska

Nowy T-Roc
Nowy T-Roc. Zaawansowane technologie i odświeżony design