Fleet Derby 2024
Niezawodny Alfen od E.ON Drive

Na rozwiniętych rynkach eMobility, ok. 30% ładowania samochodów flotowych odbywa się w biurze, 60% w domach kierowców, a tylko 10% energii pochodzi z ładowarek publicznych.

Jeśli zarządzasz flotą elektryków, musisz też zadbać o punkty ładowania na parkingu firmowym, a E.ON Drive w duecie z holenderskim producentem ładowarek Alfen, jest doskonałym połączeniem.

 

Dlaczego ładowarki Alfen są tak dobre?

E.ON Drive konfiguruje ładowarki pod każdego klienta. Bez znaczenia, czy zamawiasz cztery czy pięćdziesiąt ładowarek, każda ładowarka jest zamawiana z myślą o konkretnym parkingu.

Do wyboru są m.in:

  • Różne konfiguracje mocy (od 3,7 do 22kW, z jednym lub dwoma gniazdami, jedno- lub trój-fazowe)

  • Kable o różnych długościach (nawet do 7,5m), lub bez

  • Wyświetlacz, także z logo floty właściciela

  • Wszystkie pracują z DLM od E.ON Drive

  • W jednej lokalizacji ładowarki Alfen mogą współpracować z różnymi modelami i innymi markami (np. z ładowarkami ultra-fast marki Alpitronic z portfolio E.ON Drive)

  • Łączność z internetem przez kartę SIM, sieć WiFi lub kabel LAN

  • Dostęp do usługi ładowania odbywa się przez aplikację w telefonie, kartę RFID lub kod QR (do ładowania bez rejestracji konta, z płatnością kartą)

  • Każda ładowarka przejdzie certyfikację UDT i może stać się stacją ogólnodostępną (lub pół-publiczną)

Ładowarki Alfen to gwarancja dostępności. E.ON Drive nie tylko liczy statystyki z tysięcy zainstalowanych punktów ładowania w całej Europie, ale też ze wszystkich znanych marek, do własnych biur wybrał właśnie Alfen.

„Alfeny” posiadają pamięć podręczną, która rejestruje sesje ładowania nawet kiedy nastąpi przerwa w łączności z internetem. Po ponownym połączeniu, ładowarka wysyła zapisane informacje do serwera.

Dodatkowo, przechowują informację o ostatnio używanych kartach RFID i pozwalają ładować samochód nawet kiedy nie mogą zweryfikować ich konta.

Kiedy ładujesz samochody flotowe – nie możesz pozwolić żeby przedstawiciele handlowi czy technicy serwisu zostali bez naładowanej baterii.

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

E.ON Polska S.A.
Głosuj

E.ON Dynamic Load Management
System, który kilkukrotnie zwiększa maksymalną moc ładowarek