Fleet Derby 2024
Indicata Inventory

Nowa generacja oprogramowania do zarządzania wartością i efektywnością składu, analizy danych oraz do wyceny wartości aut używanych.

Cyfryzacja zmieniła całą branżę motoryzacyjną, w tym handel samochodami używanymi.

Obecnie konsumenci są dobrze poinformowani o ofercie pojazdów, cenach, wyposażeniu i dostępności. Indicata przekształca wiedzę opartą na danych w przewagę konkurencyjną i dostarcza wskazówek w celu poprawy efektywności operacyjnej składu.

Indicata przegląda, przetwarza i analizuje dane w czasie rzeczywistym na temat pojazdów używanych oferowanych na sprzedaż. Zapewnia wgląd w dynamikę rynku poprzez analizę popytu, podaży, cen i wielkości oferty na poziomie pojazdu, dealera i kraju.

Te informacje rynkowe są prezentowane w formie komunikatywnych pulpitów menedżerskich i kluczowych wskaźników wydajności (KPI).

Dzięki Indicata Inventory masz codzienny, aktualny podgląd na kluczowe wskaźniki efektywności swojej organizacji, masz podgląd na działania konkurencji, oszczędzasz czas, minimalizujesz ryzyka, chwytasz szanse, a w efekcie maksymalizujesz zysk.

Indicata jest marką handlową należącą do Autorola. Autorola jest jedną z wiodących w Europie firm zajmujących się remarketingiem pojazdów.

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2023

Powrót
Do strony głównej