Fleet Derby 2024
SJS Driving Academy

Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo!

SJS Driving Academy to znana i lubiana akademia bezpiecznej jazdy, która wywodzi się bezpośrednio z kultowej, powstałej ponad dwadzieścia lat temu Szkoły Jazdy Subaru. Zapewnia szeroki wachlarz propozycji z zakresu doskonalenia techniki jazdy: od klasycznych szkoleń firmowych, nastawionych na bezpieczeństwo oraz obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem floty, przez szkolenia z bezpiecznej jazdy dla klientów indywidualnych, kończąc na treningach dla osób z aspiracjami mistrzowskimi w różnych dyscyplinach motorsportu. 

W ofercie szkoły specjalne miejsce zajmują szkolenia dla właścicieli samochodów elektrycznych, które są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynku i rosnące grono kierowców ceniących sobie elektromobilność. Zajęcia realizowane przez SJS Driving Academy pozwalają rozwinąć u nich adekwatne umiejętności i pewność siebie, potrzebne do maksymalnego wykorzystania potencjału pojazdu elektrycznego, a także nauczyć się zaawansowanych i bezpiecznych technik jazdy w tym samym czasie. 

Obok szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy w SJS Driving Academy nie brakuje takich pozycji jak eco-driving, szkolenie z jazdy defensywnej czy webinary on-line. Coś dla siebie znajdą tu nie tylko kierowcy samochodów osobowych, ale również ciężarowych, jak i motocykliści. Szkoła wciąż poszerza swoje portfolio, stara się iść z duchem czasu i trafiać w potrzeby szerokiej grupy kierowców. Angażuje się w rozmaite akcje edukacyjne i charytatywne, promując tym samym bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach. 

Jej wykwalifikowani instruktorzy często uczestniczą w charakterze ekspertów w audycjach radiowych, udzielają komentarzy dla stacji telewizyjnych, biorą udział w nagraniach. Na co dzień  uczą, jak jeździć mądrze, odpowiedzialnie i bezpiecznie, przeprowadzając zróżnicowane szkolenia. W parze z ich doskonałymi umiejętnościami i bogatym doświadczeniem idzie również odpowiednie podejście do kursantów, atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy oraz poczucie humoru, budujące niesamowitą atmosferę podczas zajęć, co podkreślają ich uczestnicy.

Rocznie szkoli się tu kilka tysięcy osób. Akademia realizuje swoje zajęcia w większości ODTJ w Polsce, posiada również dwa własne obiekty szkoleniowe: ODTJ „Tor Kielce” w Miedzianej Górze oraz ODTJ SJS Warszawa – Bemowo.

Tym, co wyróżnia ofertę SJS Driving Academy na tle innych marek jest z pewnością kompleksowe podejście do kwestii bezpieczeństwa (polegające na uświadamianiu ryzyka oraz nauce efektywnego wykorzystania dostępnych systemów bezpieczeństwa), bogate spektrum możliwości dla każdego kierowcy, wieloletnie doświadczenie oraz otwartość i bezpośrednie podejście do kursantów.

To wszystko znajduje odzwierciedlenie w rankingach i plebiscytach, w których SJS Driving Academy wielokrotnie się pojawia i zajmuje wysokie pozycje.

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2023

Powrót
do strony głównej