Fleet Derby 2024
MOTO Flota Manager

Unikalna platforma MOTO Flota Manager

Aplikacja dedykowana wszystkim Fleet Managerom oraz osobom uprawnionym do akceptacji bieżących kosztów utrzymania floty. MOTO Flota Manager to platforma online, pozwalająca zalogować się z dowolnego miejsca i z każdego komputera, tabletu lub telefonu – działa zarówno na systemie Android, jak i na iOS.

Wszystkie zlecenia serwisowe, niezależnie czy są realizowane w sieci autoryzowanych serwisów MOTO Floty, czy autoryzowanych stacjach ASO, wymagają autoryzacji. Główną funkcjonalnością naszej platformy jest możliwość autoryzowania zleceń serwisowych przez uprawnionego fleet managera. Każde zlecenie zawiera szczegółowe dane pojazdu, opis zlecenia, miejsce i czas planowanej usługi. Wskazuje precyzyjnie jednostki roboczo-czasów rozpisane przy każdej czynności oraz wylicza, jakie części zostały użyte do naprawy pojazdu, wraz z numerami ich referencji. Użytkownik ma także możliwość autoryzacji przez SMS lub e-mail, których treść, dzięki zintegrowaniu, również jest widoczna na platformie.

 

Platforma wyróżnia się również szeregiem dodatkowych, innowacyjnych funkcjonalności.

  • Moduł Faktury umożliwia pobieranie faktur i załączników w różnych formatach – fakturę możesz pobrać w Excelu oraz eksportować ją do programów: Carmen, Rokos, Softra i Pascom. Załącznik do faktury to szczegółowe dane zlecenia przeniesione z wcześniej zautoryzowanego zlecenia.

  • Moduł Raporty, oferuje możliwość pobrania raportów, takich jak historia zleceń czy koszty serwisów.

  • Moduł Pojazdy, gdzie użytkownicy mogą zarządzać bazą pojazdów, otrzymywać przypomnienia i alerty dotyczące przeglądów serwisowych, polis i badań technicznych,

  • Moduł Opon ułatwia organizację wymiany i przechowywania opon. Ponadto zawiera całą historię i szczegóły takie jak marka i rodzaj opon, ich rozmiar, wysokość bieżnika oraz lokalizacja ich przechowania,

  • Moduł Załączniki to miejsce na zdjęcia uszkodzonych części, podzespołów i statusu naprawy pojazdów.

 

MOTO Flota Manager zarządzanie flotą nigdy nie było tak łatwe i wygodne! 

Wypróbuj nas!

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

MOTO Flota
Głosuj

MOTO Flota - niezależna sieć serwisowa
Twój partner w zarządzaniu flotą