Fleet Derby 2024
E100 Mobility – funkcjonalność aplikacji E100 Mobile

Użytkownicy aplikacji E100 Mobile z aktywowaną funkcjonalnością E100 Mobility mogą rozliczyć transakcje za tankowanie paliwa bezpośrednio przy dystrybutorze nie korzystając z systemów kasowych czy terminali płatniczych stacji paliw.

Kierowcy posługujący się aplikacją mobilną E100 Mobile mogą w prosty sposób uruchomić  E100 Mobility – aktywować ją w aplikacji (sekcja Transakcje) i korzystać z wygodnego, sposobu rozliczania tankowania przy użyciu aplikacji (aktywację kierowcy poprzedza aktywacja w Panelu Klienta dokonana przez właściciela firmy, managera).

Sam proces tankowania przebiega błyskawicznie i wymaga tylko kilku kliknięć w telefonie z włączoną aplikacją. Aktywacja i korzystanie z funkcji E100 Mobility jest darmowe.

Wszystko dzieje się w telefonie kierowcy, który najpierw wybiera stację paliw, na której chciałby zatankować a potem postępuje zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Po fizycznym zatankowaniu i rozliczeniu transakcji kierowca może ruszać dalej w trasę lub wykorzystać zaoszczędzony czas na większe zakupy w sklepie stacji. Proces tankowania wspiera całodobowa infolinia E100. Tankowanie za pośrednictwem E100 Mobility jest bezpieczniejsze niż przy użyciu zwykłej karty plastikowej - sam pojazd jak i ładunek są cały czas pod kontrolą kierowcy.

Na dzień 1 marca 2024 w sieci akceptującej rozliczanie transakcji za tankowanie paliwa za pomocą E100 Mobility jest ponad 1200 stacji w Polsce i Europie.

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

E100 International Trade Sp. z o. o.
Głosuj

Międzynarodowa Karta Paliwowa E100
Wyruszmy razem w drogę!
Secure E-BOX - Ochrona przed kradzieżą paliwa
Optymalizuj swój biznes i kontroluj flotę!
FastData
FastData – napędzimy Twój biznes danymi!