Fleet Derby 2024
VivaDrive Digital Fleet

VivaDrive prezentuje innowacyjny system zarządzania flotą oraz optymalizacji procesów i kosztów we flocie, również tych związanych z elektromobilnością i obiegiem energii.

Nasze rozwiązanie, oparte na zaawansowanej analizie danych i sztucznej inteligencji, umożliwia flotom osiągnięcie nowego poziomu efektywności operacyjnej, bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju. Nasz produkt skierowany jest do przedsiębiorstw, które dążą do inteligentnego wykorzystania danych dla optymalizacji zarządzania flotą, usprawnieniem procesów i obniżeniem śladu węglowego. Digital Fleet jest dostępny z poziomu przeglądarki (interface managera floty) i aplikacji mobilnej (interface kierowcy), dzięki czemu użytkownicy mają prosty dostęp do kluczowych funkcjonalnościami naszego systemu takich jak:

- Inteligentne zarządzanie i monitorowanie pojazdów: Umożliwiamy bieżące śledzenie lokalizacji, stanu technicznego oraz trybów zużycia energii przez pojazdy, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności.

- Zaawansowana analiza i optymalizacja kosztów: Wykorzystujemy algorytmy AI do analizy danych operacyjnych, identyfikując możliwości redukcji kosztów i poprawy wydajności floty. 

- Automatyzacja procesów zarządczych: Automatyzujemy rutynowe zadania, od zarządzania dokumentacją po rozliczenia zużycia energii, zwiększając efektywność i ograniczając ryzyko błędów.

- Efektywny program prewencyjny dla flot: VivaDrive wprowadza zaawansowany program prewencyjny, mający na celu zmniejszenie szkodowości, ilości wypadków oraz redukcję kosztów operacyjnych flot. Program ten, oparty na danych telematycznych i analizie zachowań kierowców za pomocą AI, pozwala na identyfikację potencjalnych ryzyk i wczesne wdrażanie działań zapobiegawczych. 

- Inteligentne raportowanie: Nasz system zapewnia zaawansowane funkcje raportowania, wykorzystując moc sztucznej inteligencji do generowania szczegółowych analiz i raportów na temat wydajności floty, zużycia energii, trendów operacyjnych oraz efektywności infrastruktury ładowania. Dzięki temu, menedżerowie flot otrzymują klarowne i łatwo dostępne informacje, które pozwalają na szybką reakcję na zmieniające się warunki oraz optymalizację strategii zarządzania na różnych poziomach operacyjnych. 

- Planowanie i monitoring dekarbonizacji floty: Nasze rozwiązanie ułatwia flotom przejście na pojazdy elektryczne, wspierając zarówno planowanie dekarbonizacji, jak i monitorowanie realizacji postawionych celów ekologicznych. Wykorzystując analizę danych i algorytmy AI, system precyzyjnie identyfikuje ścieżki zastępowania pojazdów spalinowych, co pozwala na efektywne obniżenie emisji CO2 oraz kosztów operacyjnych. 

Oferujemy dwa modele naszego systemu: Basic, który nie wymaga instalacji dodatkowych urządzeń telematycznych, oraz Premium, zapewniający pełen zakres funkcji dla pojazdów spalinowych i elektrycznych, w tym zaawansowaną analizę wykorzystania energii i optymalizację ładowania. 

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

VivaDrive Polska sp.z.o.o.
Głosuj

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2024

Powrót
do strony głównej