Fleet Derby 2024
FastData

To wysoko wyspecjalizowane narzędzie analityczne, dzięki któremu właściciel firmy może monitorować kluczowe wskaźniki i dane z kart paliwowych, znajdować elementy do poprawy, optymalizować je, tworzyć realistyczne prognozy czy wizualizować dane.  
FastData zajmuje się łączeniem strumieni danych biznesowych, analizuje zebrane informacje i prezentuje je w postaci gotowych raportów. To tak naprawdę analityk biznesowy na etacie w firmie transportowej.  

FastData pozwala: 

  • Analizować wydatki na paliwo, opłaty drogowe i inne usługi 

  • Tworzyć raporty z podziałem na czas, lokalizację i typy usług 

  • Planować swój budżet w oparciu o raport Prognozy 

  • Monitorować kluczowe wskaźniki 

  • Identyfikować wrażliwe elementy  

  • Optymalizować i tworzyć realistyczne prognozy 

 

Raporty, które Klient może wygenerować w FastData składają się z kilku sekcji i bazują na danych operacyjnych z faktur. Umożliwiają np.: analizę cen (ocenę dynamiki zmian cen wg stacji i kart) i lokalizację tankowań czy planowanie budżetu obejmującego wszystkie wydatki. Klienci E100 mają dostęp do FastData z poziomu swojego konta w Panelu Klienta.

Niezależnie od tego, czy użytkownik narzędzia jest właścicielem firmy transportowej, prezesem, dyrektorem zarządzającym, fleet managerem czy księgowym to FastData jest idealnym rozwiązaniem dostarczającym danych, dzięki którym łatwiej podjąć trafne decyzje biznesowe. Nie ma też znaczenia wielkość floty – FastFata sprawdzi się doskonale zarówno w zarządzaniu małą flotą jak i w zarządzaniu wielkim przedsiębiorstwem transportowym.

 

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

E100 International Trade Sp. z o. o.
Głosuj

Międzynarodowa Karta Paliwowa E100
Wyruszmy razem w drogę!
Secure E-BOX - Ochrona przed kradzieżą paliwa
Optymalizuj swój biznes i kontroluj flotę!
E100 Mobility – funkcjonalność aplikacji E100 Mobile
Rozliczaj tankowanie bezpośrednio przy dystrybutorze za pomocą aplikacji!