Fleet Derby 2024
bp Tollbox dla EETS

Wiemy, jak skomplikowane może być rozliczanie opłat drogowych w codziennej pracy, dlatego w bp nie tylko pomagamy kierowcom w realizacji bezgotówkowych płatności, ale również zapewniamy szereg rozwiązań ułatwiających prowadzenie firmy.

Urządzenie bp Tollbox pozwala na kompleksowe regulowanie opłat we wszystkich krajach objętych EETS oraz gwarantuje dodatkowe korzyści, w tym myjnie dla ciężarówek, promy, naprawy i pomoc w razie awarii, bezpieczne parkingi dla pojazdów ciężarowych oraz dostęp do infolinii z obsługą klienta w różnych językach. 

bp Tollbox dla EETS jest łatwy w obsłudze dzięki funkcji sterowania głosem, a jego stabilną pracę zapewnia kompatybilność z siecią 4G oraz szybkie, bezprzewodowe aktualizacje. 

Wraz z naszym urządzeniem firmy otrzymują dostęp do portalu klienta 24/7 służącego do zamawiania oraz zarządzania urządzeniami i operacjami. Połączone transakcje na jednej fakturze i jeden raport dla każdego kraju ułatwiają pracę Fleet Managerów oraz upraszczają procesy rozliczeń w firmach.

Wszystko to sprawia, że korzystanie z bp Tollbox dla EETS jest nie tylko wygodne, ale pozwala firmom transportowym realnie oszczędzać czas i pieniądze.

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

BP
Głosuj

Karta międzynarodowa bp +Aral
Najprostsza droga oszczędności.
Karta bp Fuel&Charge
Tankowanie i ładowanie za pomocą jednej karty.
Karta bp Plus
Optymalizacja kosztów i zarządzania firmą z kartą bp Plus.