Fleet Derby 2024
Jeep Avenger - 100% Jeep. 100% elektryczny. Produkowany w Polsce.

Nowy Avenger BEV to pierwszy w historii w 100% elektryczny Jeep łączący w sobie osiągi i możliwości typowe dla marki Jeep z napędem przyszłości, bogatą gamą funkcji i opcji, które zapewniają bezpieczeństwo, komfort i wygodę jazdy na najwyższym poziomie. Nowy, produkowany w Polsce Jeep Avenger zdobył tytuł ,,Car Of The Year 2023” Najważniejszym atrybutem modelu JEEP Avenger BEV jest jego 400-woltowy silnik elektryczny o mocy 156 KM i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 260 Nm z akumulatorem o pojemności 54 kWh. Układ zapewnia zasięg do 505 km w cyklu miejskim i 404 km w cyklu mieszanym. Dzięki kablowi do ładowania prądem stałym 100 kW (Mode 4) na publicznych stacjach, wystarczą trzy minuty, aby naładować energię wystarczającą na 30 km jazdy. Ponadto, wystarczą 24 minuty, aby naładować akumulator od 20 do 80%.

Avenger ma w standardzie systemy zarządzania trakcją obejmujące 6 trybów (Selec Terrain) i kontroli zjazdu (Hill Descent Control), które w połączeniu z doskonałymi kątami natarcia i zejścia oraz prześwitowi pozwalają cieszyć się bezdrożami. Dzięki architekturze systemów bezpieczeństwa wspomagających kierowcę, takich jak aktywny system hamowania z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów, inteligentny asystent prędkości i pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych i monitorowania martwego pola, zapewnia 2 poziom jazdy autonomicznej. Avenger monitoruje poziom zmęczenia kierowcy sugerując przerwę w podróży gdy tylko jego skupienie osłabnie.

We wnętrzyu Avengera na szczególną uwagę zasługuje liczbai pojemność schowków, oświetlenie ambient LED oraz rozwiązania z zakresu technologii. Do dyspozycji kierowcy pozostaje wyświetlacz TFT 10,25” w panelu wskaźników oraz dotykowy ekran systemu multimedialnego Uconnect o tej samej przekątnej. Wspomniany system jest kompatybilny kompatybilny bezprzewodowo z Apple CarPlay i Android Auto. Ponadto wyposażony jest w takie funkcjonalności jak ładowarka bezprzewodowa do smartfona czy bezdotykowo otwieraną klapę bagażnika.

 

Stellantis Polska

Nowy Peugeot 408 - zaskakujący pod każdym względem.
Nowy Opel Astra - mówi za siebie
Citroën Berlingo Van – na miarę potrzeb profesjonalistów
Fiat E-Ducato - elektryczny samochód dostawczy gotowy do działania.
Zobacz wszystkie