Fleet Derby 2024
Fiat E-Ducato - elektryczny samochód dostawczy gotowy do działania.

Fiat E-Ducato to elektryczny samochód dostawczy gotowy do działania.
„Gotowy do działania” to coś więcej niż pomysł, to filozofia Fiat Professional. To powód, dla którego nowy E-Ducato jest gotowy do pracy niezależnie od branży. Fiat E-Ducato to świetny wybór dla profesjonalistów ceniących wygląd i wygodę – jako jedyny w swojej klasie ma zasięg aż do 371 km!
Nowy E-Ducato ma cztery różne opcje ładowania z wtyczką inteligentnego ładowania, która współpracuje zarówno z zasilaniem AC jak i DC. Baterie o pojemności 47 lub 79 kWh zdecydowanie wpływają na jego innowacyjność i przyjemne bezstresowe użytkowanie. Unikalną cechą akumulatorów równoległych jest to, że pojazd może kontynuować jazdę mimo awarii jednego z modułów – kolejne zabezpieczenie pozwalające uniknąć zbędnego stresu! Dodatkowo występuje w 2 wersjach nadwoziowych – Furgon i Kabina oraz 36 dostępnych wersjach! Maksymalna pojemność ładunkowa to aż 17 m3. W standardowym pakiecie występuje wydłużona gwarancja do 5 lat lub 120 tys. km oraz Pakiet Serwisowy obejmujący obowiązkową obsługę serwisową - Assistance Fabryczny do 5 lat lub 120 tys. km. Dodatkowo gwarancja baterii:

  • 10 lat lub 220 000 km dla baterii 70 kWh
  •  8 lat lub 160 000 km dla baterii 47 kW.

Z Fiatem E-Ducato Twoja firma będzie niezawodna a kierowcy zawsze bezpieczni i na czas!

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

Stellantis Polska
Głosuj

Jeep Avenger - 100% Jeep. 100% elektryczny. Produkowany w Polsce.
Nowy Peugeot 408 - zaskakujący pod każdym względem.
Nowy Opel Astra - mówi za siebie
Citroën Berlingo Van – na miarę potrzeb profesjonalistów
Zobacz wszystkie