Fleet Derby 2023
BMW iX: pionier nowej epoki

Dzięki wydajnej technologii BMW eDrive i w pełni elektrycznemu napędowi na cztery koła BMW iX osiąga znakomity zasięg i imponujące przyspieszenie ze startu zatrzymanego. Inteligentny system operacyjny BMW 8 aktualizuje się samoczynnie, a jego obsługa jest całkowicie intuicyjna.

Dzięki zasięgowi wynoszącemu do 607 km BMW iX xDrive50 idealnie nadaje się zarówno do miasta, jak i na długie trasy. Dzięki wysoce wydajnej konstrukcji BMW iX xDrive50 charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii 19,8-23,1 kW/h oraz doskonałą aerodynamiką z wyjątkowym współczynnikiem Cx 0,25, który nie ma konkurencji w tym segmencie pojazdów. * **

Dowiedz się więcej o BMW iX


Wnętrze BMW iX jest wyjątkowym miejscem relaksu, a jego projekt wzorowany jest nowoczesnym wystroju wnętrz. Jego elementy, takie jak płaska deska rozdzielcza, duży zakrzywiony ekran BMW czy smukłe fotele, wyglądają poprzez swoją kolorystykę i materiały jak wysokiej klasy meble. Wolnostojąca konsola środkowa, brak centralnego tunelu i największy szklany dach panoramiczny, jaki kiedykolwiek montowano w BMW, dają imponujące poczucie przestrzeni, które zachęca do przebywania w tym wnętrzu. 


* Pomiar zgodnie z cyklem testowym WLTP.
** Podstawą obliczeń jest zużycie energii elektrycznej. Wartości odnoszą się do temperatury rozruchu akumulatora i otoczenia 23°C, przy czym wartości certyfikacyjne nie obejmują dodatkowych odbiorników elektrycznych, takich jak ogrzewanie foteli, wyświetlacze, klimatyzacja. Indywidualne zużycie energii może się różnić (profil jazdy, temperatura, warunki otoczenia). Podstawą zużycia energii jest WLTP Best Case.

Dziękujemy za oddanie głosu. Potwierdź go poprzez kliknięcie w link przesłany na Twój adres mailowy.

Formularz głosowania

pokaż całość...
pokaż całość...
BMW Polska
Głosuj

Pierwsze elektryczne BMW iX1
Elektryzująca radość z jazdy.
Zespół flotowy - BMW Polska