Fleet Derby 2023

Zespół flotowy TRUCK CARE to zespół wyjątkowych specjalistów, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem w branży wynajmu pojazdów użytkowych oraz mają innowacyjne podejście do transportu.

Członkowie zespołu posiadają szeroką wiedzę w zakresie wynajmu, zarządzania flotą oraz ekspertyzę techniczną i praktyczną dotyczącą użytkowania pojazdów. Kładą zawsze nacisk na potrzeby klientów i starają się w pełni zaspokoić ich wymagania.

TRUCK CARE oferuje swoim klientom wynajem pojazdów użytkowych, który zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort przedsiębiorcom podczas prowadzenia biznesu. Flota składa się z nowoczesnych pojazdów, które są regularnie serwisowane i kontrolowane, co gwarantuje ich niezawodność i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Zespół flotowy TRUCK CARE jest zawsze gotowy, by pomóc klientom w wyborze odpowiedniego pojazdu oraz zapewnić pełną obsługę techniczną i logistyczną w trakcie użytkowania. Profesjonalizm oraz zaangażowanie zespołu to cechy, które pozwalają na oferowanie najwyższej jakości usług w branży wynajmu pojazdów użytkowych!

www.truckcare.pl

Nasz zespół

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

Truck Care
Głosuj

Wynajem długokomfortowy pojazdów użytkowych
TRUCK CARE. Wynajem długokomfortowy z korzyścią dla Twojego biznesu!