Fleet Derby 2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy zespół, który opiekuje się ponad 4 000 flotą samochodów Kaizen Rent.  Jedną z największych pod względem wielkości w kraju flotą na wynajem. Jesteśmy wypożyczalnią samochodów, należącą do uznanej na rynku Grupy Toyota Dobrygowski, która ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. 

Zapewniamy naszym klientom biznesowym i indywidualnym mobilność, która jest dla nich najważniejsza. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest społeczność ponad 80 tys. zadowolonych użytkowników naszych samochodów.  Klienci szczególnie doceniają naszą wypożyczalnię za: szybkość działania, elastyczność i niezawodność. Bezpieczeństwo i wygodę naszych kontrahentów stawiamy na pierwszym miejscu.

Dbanie o jakość floty i jej nowoczesność, sprawny proces obsługi oraz wysokiej jakości opieka serwisowa to elementy, które zapewniają nam przewagę na rynku wypożyczalni. A wszystko dzięki wyjątkowemu pod względem doświadczenia, entuzjazmu i zaangażowania zespołowi. Poznajcie ich bliżej! 

kaizenrent.pl

Nasz zespół

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

Kaizen Rent
Głosuj

Elastyczny wynajem samochodów z serwisem
Z nami wynajmiesz auto szybko, wygodnie i bezpiecznie!