Fleet Derby 2024

Business Lease w ramach grupy Autobinck posiada 100-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Od prawie 30 lat dostarczamy naszym klientom najlepsze z możliwych rozwiązań w zakresie mobilności.

W Polsce od ponad 20 lat jesteśmy prężnie działającą firmą leasingową, będącą ważnym partnerem dla wielu przedsiębiorców. Już dwie dekady służymy naszym Klientom wiedzą i międzynarodowym doświadczeniem. Dzięki indywidualnemu podejściu i zaangażowaniu z powodzeniem realizujemy naszą wizję „To be the most customer-centric mobility management company”.

Nasi klienci doceniają wysoką jakość świadczonych usług, wiedzę i zaangażowanie, rozwiązania dopasowane do oczekiwań, wysoką kulturę organizacyjną i partnerskie podejście. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi ludzie, którzy stanowią największą wartość Business Lease. Poznajcie nasz zespół, który jest odpowiedzialny za poszerzanie grona naszych zadowolonych klientów.

Nasz zespół

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2023

Powrót
Do strony głównej