Fleet Derby 2024
Usługi telematyczne Shell Telematics

W czasach, gdy każda oszczędność jest na wagę złota, telematyka może pomóc w obniżeniu kosztów. Usługi telematyczne Shell Telematics wykorzystują nowoczesną technologię monitorowania pojazdów. W połączeniu z danymi z karty paliwowej Shell gwarantują wsparcie niezbędne do osiągnięcia jak najlepszych wyników pracy kierowców, pojazdów i operacji. 

Monitorując flotę menedżerowie mogą zoptymalizować szereg kosztów: od amortyzacji pojazdu i zużycia paliwa, poprzez bezpieczeństwo zasobów i dostaw, aż po ubezpieczenie. Shell Telematics oferuje też system punktacji kierowców, który pozwala na zaangażowanie ich i zachęcenie do poprawy umiejętności prowadzenia pojazdów. Dzięki monitorowaniu przejazdów osoby zarządzające flotą mogą też lepiej zadbać o bezpieczeństwo swoich kierowców, pomagając im ograniczyć ryzyko wypadków lub wykryć oszustwa paliwowe.

Wszystkie dane dotyczące floty są dostępne w jednym, przyjaznym dla użytkownika systemie, który jest dostępny na komputerze, tablecie czy telefonie. Zarządcy otrzymują również powiadomienia o przekroczeniu dozwolonej prędkości, przestojach i identyfikacji kierowcy. System przypomina również o konieczności przeglądu pojazdu, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Shell Telematics sprawdza się również w przypadku flot pojazdów elektrycznych, monitorując wydajność pojazdów elektrycznych, raportując zużycie energii podczas jazdy oraz czas poświęcony na ładowanie.

I co najważniejsze - usługa jest dostosowana do potrzeb każdej floty. Zespół Shell doradza w zakresie doboru oferty zgodnie z zapotrzebowaniem i budżetem firmy, a także oferuje stałe wsparcie i wskazówki tak długo, jak klient tego potrzebuje.

 

Shell Polska Sp. z.o.o.

Shell Card EV
Elektromobilność z kartą flotową Shell Card
Kompensacja emisji CO2 (NBS)
Kompensacja emisji CO2, których nie da się jeszcze uniknąć
Shell Fleet App
Shell Fleet App – manager floty w telefonie
Shell Card
Karta flotowa Shell Card
Zobacz wszystkie