Fleet Derby 2024
Shell Fleet App

Właściciel małej firmy spędza przeciętnie prawie jedną czwartą czasu pracy (ponad 33 godziny miesięcznie) na zajmowanie się wewnętrznymi sprawami administracyjnymi. 67 procent z nich uważa, że z tego powodu nie są w stanie skupić się na swoim podstawowym celu biznesowym1

Aby skrócić czas pracy, koszty administracyjne i księgowe związane z zarządzaniem flotą samochodów Shell wprowadził specjalne narzędzie dla właścicieli małych i średnich flot do 10 pojazdów. Shell Fleet App to nowoczesne narzędzie, które daje możliwość śledzenia wydatków na kartach paliwowych i ich elastyczną kontrolę. 

Aplikacja oparta jest o zasadę „jedź teraz, zapłać później”, czyli indywidualnie ustalany limit kredytowy. Daje to możliwość odroczenia płatności w czasie, co pozytywnie wpływa na płynność finansową firm. Aplikacja daje możliwość podglądu wydatków w czasie rzeczywistym, a w każdym momencie zarządca może zmienić limity wydatków lub zablokować kartę. Kierowcy mają dostęp do prawie 900 stacjach (450 stacji Shell oraz stacje MOL), a lokalizator stacji w aplikacji kieruje kierowcę do najbliższej stacji paliw biorącej udział w programie. Dzięki cyfrowym zbiorczym fakturom zarządcy flot mają wygodny wgląd we wszystkie transakcję. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mają dostęp też do atrakcyjnych zniżek na paliwo.

1.  https://www.fsb.org.uk/resources-page/small-firms-spend-four-days-per-month-battling-red-tape.htm

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

Shell Polska Sp. z.o.o.
Głosuj

Shell Card EV
Elektromobilność z kartą flotową Shell Card
Kompensacja emisji CO2 (NBS)
Kompensacja emisji CO2, których nie da się jeszcze uniknąć
Shell Card
Karta flotowa Shell Card
Usługi telematyczne Shell Telematics
Dane, które pracują na sukces Twojej firmy
Zobacz wszystkie