Fleet Derby 2024
Panel klienta Flotex Polska

Jako FLOTEX POLSKA od ponad 13 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania ułatwiające zarządzanie flotą. W tym czasie wydaliśmy ponad 100 tys. kart paliwowych czołowych koncernów w Polsce. Pozwalają one na bezgotówkowe transakcje, zakup paliwa w atrakcyjnej cenie, rozliczanie usługi ładowania pojazdów, monitorowanie, zarządzanie oraz rozliczanie transakcji paliwowych. W gronie zadowolonych Klientów FLOTEX POLSKA jest już ponad 7 tys. przedsiębiorców, korzystających z technologii, które skutecznie odpowiadają na ich zróżnicowane potrzeby.  

Jednym z rozwiązań, które wpływają w istotny sposób na łatwość zarządzania flotą jest intuicyjny system i Panel Klienta. Umożliwia on wgląd w historię transakcji dokonywanych przy użyciu kart paliwowych, a także ich szczegółową analizę. Dzięki temu przedsiębiorcy mają pełną kontrolę nad wydatkami w firmie. Raz w miesiącu otrzymują oni fakturę zbiorczą, obejmującą transakcje dokonywane na stacjach wszystkich koncernów, co pozwala na szybkie i łatwe rozliczanie zakupów paliwowych. Panel wyposażony jest również w system monitorujący oraz informujący o nadchodzących przeglądach, badaniach technicznych, ubezpieczeniach pojazdów, a także badaniach lekarskich kierowców. Dodatkowo, aby zapobiec sytuacji całkowitego wyczerpania środków na koncie, system kontroluje ilość dokonywanych zakupów i w odpowiednim czasie informuje o niskim stanie salda, w formie komunikatu e-mail i sms.

Dzięki współpracy z nami Klienci zyskują:

  • tańsze zakupy na ponad 4 tys. stacji paliw w całym kraju, 

  • możliwość łatwego rozliczania usługi ładowania pojazdów, 

  • bezpieczne transakcje bezgotówkowe, 

  • możliwość realizacji transakcji flotowych bezpośrednio przy dystrybutorze wybranych koncernów,

  • Panel Klienta do łatwego zarządzania kosztami związanymi z flotą, 

  • zbiorcze faktury ułatwiające rozliczanie firmowych zakupów.

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

Flotex Polska
Głosuj

Karty paliwowe dla firm
TANKUJ TANIEJ! 5 koncernów - jedna faktura