Fleet Derby 2024
FastData

FastData to wysoce zaawansowane, ale jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzie (dostępne dla klientów E100) służące do analityki danych pochodzących z Twojej firmy. FastData zbiera dane, łączy je i analizuje pomagając:

  • podejmować decyzje biznesowe, 

  • monitorować kluczowe wskaźniki, 

  • identyfikować wrażliwe elementy,

  • tworzyć realistyczne prognozy.

FastData jest zbudowana z 7 sekcji, dzięki którym w jasny sposób osoby zarządzające firmą transportową zobaczą kluczowe wskaźniki, m.in. : zużycie paliwa i korzystanie z usług powiązanych, wydatki w rozbiciu na kraje, stacje paliw czy karty paliwowe, średnie ceny, dane historyczne czy prognozy.

Klienci E100 mają dostęp do FastData z poziomu swojego Panelu Klienta. Każdy klient E100 może skorzystać z dwumiesięcznego, bezpłatnego okresu próbnego, aby poznać zalety narzędzia.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy transportowej, prezesem, dyrektorem zarządzającym, fleet managerem czy księgowym FastData jest idealnym rozwiązaniem dostarczającym Ci danych, dzięki którym podejmiesz trafne decyzje biznesowe. Nie ma też znaczenia wielkość floty – FastFata sprawdzi się doskonale zarówno w zarządzaniu małą flotą jak i w zarządzaniu wielkim przedsiębiorstwem transportowym.

  • Analizuj wydatki na paliwo, usługi powiązane czy opłaty drogowe

  • Twórz raporty, w których członkowie Twojego zespołu zobaczą wszystkie kluczowe wskaźniki: czas, lokalizację, typ usług, itp. Każdy członek zespołu mający wpływ na zarządzanie firmą transportową może korzystać i czerpać z zasobów danych zebranych i zanalizowanych przez FastData. 

  • Planuj swój budżet w oparciu o raport prognozy

  • Oszczędzaj - warto wspomnieć o oszczędnościach bezpośrednich (np. analiza cen na stacjach pozwoli zaoszczędzić na kosztach paliwa) jak i pośrednich: FastData pomoże Ci wykonać pracę analityka, za którą musiałbyś zapłacić.

  • Optymalizuj i twórz realistyczne prognozy

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

E100 International Trade Sp. z o. o.
Głosuj

Międzynarodowa Karta Paliwowa E100
Międzynarodowa Karta Paliwowa E100 – 32 kraje, 12 000 stacji paliw.
Krajowa Karta Paliwowa E100
Krajowa Karta Paliwowa E100 – ponad 3000 stacji w Polsce
E100 Mobility
E100 Mobility – Przyszłość rozliczeń za paliwo