Fleet Derby 2023
PasCom FLOTA II z wypożyczalnią wewnętrzną

PasCom FLOTA II z wypożyczalnią wewnętrzną jest stabilnym, wydajnym i elastycznym systemem do sprawnego zarządzania flotami pojazdów i sprzętu.  Doskonale udokumentowany, łatwy do wdrożenia, wspierany kilkudziesięcioma filmami szkoleniowymi. 

Elastyczność i skalowalność programu doceniona przez kilkuset użytkowników  pozwala na dopasowanie programu do potrzeb każdej firmy i obsługę nawet najbardziej złożonych procesów.  System pracuje na wielu platformach i urządzeniach od aplikacji desktop po WEB oraz urządzenia mobilne.

Oprócz standardowych możliwości importu dokumentów kosztowych od wielu dostawców paliw, serwisów firm leasingowych czy wynajmu długoterminowego umożliwia także nietypowe integracje poprzez elastyczny mechanizm mapowań.

Wbudowane mechanizmy importu oraz opracowane standardy pozwalają na łatwe zasilenie systemu bez dodatkowych kosztów. 

Oprócz standardowych modułów obsługi umów, szkód, polis, pojazdów poolowych system pozwala na obsługę wypożyczalni wewnętrznej wraz z grafikiem rezerwacji oraz elektronicznym protokołem przekazywaniem pojazdów. 

Moduł automatyzacji pozwala na bezobsługową synchronizację danych z systemami HR, GPS czy generację dekretów księgowych bezpośrednio do systemów FK.

 

Dziękujemy za oddanie głosu. Potwierdź go poprzez kliknięcie w link przesłany na Twój adres mailowy.

Formularz głosowania

pokaż całość...
pokaż całość...
PasCom Sp. z o.o.
Głosuj

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2023

Powrót
Do strony głównej