Fleet Derby 2024
Autopay Flota

Autopay Flota to system do szybkich i automatycznych płatności. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą skrócić czas podróży i korzystać w wygodny sposób z autostrad i parkingów. 

Autopay służy do obsługi płatności za przejazdy zarówno na państwowych autostradach zarządzanych przez GDDKiA w ramach systemu e-TOLL (A2 Konin - Stryków oraz A4 Wrocław - Sośnica), jak i na prywatnych, gdzie funkcjonuje videotolling (AmberOne A1 Toruń-Gdańsk oraz A4 Katowice - Kraków). Umożliwia też automatyczne płatności za dostęp do wybranych parkingów zamkniętych.  

Autopay Flota to system dedykowany przedsiębiorstwom posiadającym floty samochodowe. Rozwiązanie sprawdza się zarówno w firmach z trzema autami, jak i tych, posiadających kilkadziesiąt sztuk. Umożliwia m.in. generowanie zbiorczych faktur za wszystkie przejazdy i usługi, zapewnia rozbudowane raporty transakcyjne, pozwala na błyskawiczną rejestracje firmy i pojazdów w systemie e-TOLL oraz wygodne formy płatności znane z kart flotowych.  

Warto podkreślić, że kierowcy korzystający z systemu e-TOLL nie muszą myśleć o zakupie biletu autostradowego przed podróżą szukając w tym celu stacji benzynowej czy scrollując zewnętrzną aplikację, w której muszą wprowadzić wiele danych (data podróży, godzina, miejsce wjazdu, miejsce wyjazdu, kategoria pojazdu, numer rejestracyjny auta, adres e-mail do wysyłki potwierdzenia zakupu biletu). W przypadku Autopay Flota wystarczy raz zarejestrować pojazd w systemie i włączyć aplikację a moment wjazdu i wyjazdu z autostrady zostanie automatycznie zweryfikowany. System wyśle natychmiastowo potwierdzenie przejazdu.

Autopay Flota pozwala zoptymalizować koszty obsługi floty. Kluczowe korzyści: 

  • zmniejszenie kosztów związanych z obsługą księgową, dzięki zbiorczemu zestawieniu kosztów przejazdów i usług,  

  • automatyzacja płatności za przejazd płatnymi odcinkami, co realnie skraca ogólny czas przejazdu trasy, 

  • automatyczny przejazd to brak stania w korku i zmniejszenie zużycia paliwa (jest tańszy niż ten z płatnością w budce). W wielu firmach liczy się każda złotówka, litr paliwa i minuta jazdy. Dlatego te kilkadziesiąt sekund zaoszczędzonych na każdej autostradowej bramce czy na myjni, przynosi w skali roku wymierne korzyści. 

 

Autopay Mobility Sp. z o.o.

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2023

Powrót
do strony głównej