Fleet Derby 2024

Agnieszka Przybylska

Head of Indirect Procurement & Administration
Grupa Żabka

Z wykształcenia psycholog biznesu, absolwentka Zarządzania Nieruchomościami na WSB, Manager Motoryzacji na SGH, Management ITL w Ican Institut.
Karierę zawodową rozpoczynała w firmach ubezpieczeniowych, najpierw w Amplico Life, później w Allianz, co pozwoliło na dobre poznanie motoryzacji od technicznej strony.
W Żabce 12 rok, od początku odpowiedzialna za zarządzenie administracją i flotą, a od 2022r. przejęła w zarządzanie także dział zakupów niehandlowych.
Prywatnie żona, mama, „połykacz książek”, miłośnik podróży i amator jazdy na rowerze.

Agnieszka Przybylska – kilka słów o sobie:


1. Zarządzam flotą samochodów firmowych, gdyż …..  
 jest to bardzo ciekawa, dynamiczna praca, w której codziennie mierzę się z nowymi sytuacjami, zadaniami, zagadnieniami. To praca, która wymaga ode mnie, aby być na bieżąco z tym, co się aktualnie dzieje na świecie. To praca, która gwarantuje ogrom satysfakcji.

2. Flota, którą zarządzam to …   
ponad 1800 aut głownie osobowych, ale także dostawczych. Flota Grupy Żabka jest bardzo zróżnicowana, jeśli chodzi o marki, modele, rodzaje napędów.
 
3. Ekologia w mojej flocie to ….  
bardzo ważny temat. Mierzymy się z wieloma wyzwaniami - dekarbonizacja, obniżenie emisji, ekonomia i ekologia jazdy, ale także bezpieczeństwo i świadomość naszych użytkowników.

4.  W mojej pracy niezbędne są:
opanowanie, szeroka wiedza merytoryczna, analityczne podejście do tematów i empatia - wsparcie dla zespołu i użytkowników aut.

5.  W sytuacjach kryzysowych zawsze ….   
sięgam do swojej wiedzy i doświadczenia, staram się nie reagować emocjonalnie, tylko działać rzeczowo i podejmować najlepsze decyzje.

6. Bezpieczeństwo mojej floty, w głównej mierze zależy od …  
bezpieczeństwo floty i jej użytkowników zależy od szeregu kwestii, począwszy od dobrej jakości aut służbowych, które mają systemy bezpieczeństwa wspierające kierowców, po systemy szkoleń, które pomagają zidentyfikować potrzeby szkoleniowe i nauczyć naszych użytkowników prawidłowych reakcji, zachowań na drodze w różnych sytuacjach oraz zmieniać niekorzystne nawyki za kierownicą. Bardzo dużą wagę przykładamy do uświadamiania uczestnikom szkoleń wszelkich zagrożeń na drodze oraz planowania pracy za kierownicą.

7.  Wyzwaniem zawodowym był/jest …  
wyzwania to dla nas codzienność :) Na pewno dużym wyzwaniem było i jest bezpieczeństwo, w czasie Covid-19. Mimo trudnych okoliczności, byliśmy w stanie zakontraktować i zakupić nowe auta z zachowaniem korzystnych warunków, a teraz uczymy się i dzielimy się pozytywną energią elektromobilności :)

8.  Biznes flotowy najbardziej dziś potrzebuje ….  
stabilizacji i większej przewidywalności. Uważam, też, że promowanie istniejących dobrych wzorców i przykładów, byłoby cenną wskazówką i pomocą dla poczatkujących w tej branży, aby odnaleźć się w gąszczu ofert i dostawców :)

9.  Zawsze stoję na straży …  
bezpieczeństwa i obowiązujących norm i zasad.

10.  U dostawców rynkowych cenię …   
partnerstwo we współpracy, wzajemny szacunek i profesjonalizm.

11.  O moim sukcesie zawodowym decyduje ….  
szacunek i partnerstwo dla innych oraz to, że wymagam tego także od siebie.

12. Kolegom, zaczynającym przygodę z flotą powiedziałbym….  
że to dobra droga do wszechstronnego rozwoju i możliwości pracy z innymi ludźmi.

13. W wolnym czasie bardzo chętnie ….  
czytam książki (nadrabiam średnią krajową :), jeżdżę na rowerze, podróżuję po świecie.

14.  W ludziach widzę ….  
różnorodność, z której można czerpać, jak z dobrej książki.

15. Ulubione miejsce to …  
jestem lokalną patriotką :)

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.