Fleet Derby 2024
Hyundai Ioniq 5

IONIQ 5 – to zdobywca aż trzech nagród World Car of the Year, w tym głównej dla światowego samochodu roku. Dzięki kultowemu wzornictwu, ekscytującym innowacjom technologicznym i niezrównanemu komfortowi, na nowo definiuje sposób, w jaki ludzie patrzą na samochody elektryczne. Dzięki innowacyjnemu projektowi samochodu koncepcyjnego i zadziwiającej gamie inteligentnych technologii, został stworzony, aby zabrać Cię dalej – z szybszym ładowaniem i bardziej eleganckim stylem. Korzystając z ultraszybkiej stacji ładowania możesz zwiększyć zasięg o 100 km w 5 minut lub naładować akumulator od 10 do 80% w zaledwie 18 minut! IONIQ 5 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,1 sekundy w wersji z dwoma silnikami, napędem na wszystkie koła i akumulatorem 77,4 kWh.

W przestrzeni zwolnionej po wyjęciu silnika spalinowego został umieszczony silnik elektryczny i akumulator, co powoduje, że nisko położony środek ciężkości pozwala na idealny rozkład masy między przednią i tylną osią oraz zapewnia lepsze wrażenia z jazdy przy dużej prędkości, a jego wnętrze oferuje inteligentne funkcje zwiększające wygodę i niesamowity komfort.

IONIQ 5 jest dostępny z dwiema opcjami akumulatorów: 58 kWh (standard) lub 77,4 kWh (rozszerzony zasięg). Ponadto, można wybrać wersję z napędem na wszystkie koła (4WD) z dwoma silnikami elektrycznymi lub wersję z napędem na tylne koła (2WD) z jednym silnikiem elektrycznym. W zależności od wybranej wersji  na jednym ładowaniu możemy pokonać od 384 KM aż do 507 km.

Hyundai Motor Poland Sp. z o.o.

Hyundai
Ekomarka Flotowa – Elektromobilność to nie przyszłość to teraźniejszość
Hyundai 5 lat gwarancji i assistance
Hyundai 5 lat gwarancji i assistance – ciesz się spokojem bez limitu kilometrów.
Importerski Program Samochodów Używanych
Hyundai Promise Sprawdzone Samochody Używane. Właściciel się zmienia, jakość pozostaje
Program Hyundai Fleet Lease
Hyundai Fleet Lease – komfort użytkowania w atrakcyjnej racie finansowej
Zobacz wszystkie