Fleet Derby 2023
SsangYong Musso

SsangYong Musso to pick-up produkowany w Korei Południowej, dostępny w dwóch rozstawach osi – całkowita długość Musso Grand to 5,4 metra, najwięcej w swojej kategorii.

Musso kontynuuje stylistyczną przemianę koreańskiej marki. Jego bryła, typowa dla samochodów z nadwoziem pick-up, została upodobniona do flagowego Rextona z potężnym wlotem w przednim zderzaku. Musso zbudowane jest na potężnej ramie, która zapewnia sztywność nawet ekstremalnych warunkach, ale zarazem dba o bezkonkurencyjne możliwości transportowe. Stąd również możliwość wyboru dwóch wersji wyposażenia – wielowahaczowego dla lepszego komfortu, bądź tradycyjnych resorów piórowych dla maksymalnej ładowności. Warto wspomnieć, że długa skrzynia załadunkowa z ładownością powyżej 1.000 kg bije japońskich rywali na głowę w tej kategorii. Za napęd odpowiada silnik wysokoprężny o pojemności 2,2 litra i mocy 202KM. Wielkim atutem Musso jest również jego przestrzeń w II rzędzie, gdzie komfort podróży jest porównywalny z dużymi samochodami typu SUV. Odnośnie komfortu – deska rozdzielcza nie przypomina samochodu wykorzystywanego do pracy – dominują tutaj duży wyświetlacz o dużej rozdzielczości, nowocześnie narysowana deska rozdzielcza oraz komplet systemów bezpieczeństwa, na przykład z asystentem pasa ruchu, systemem monitorowania martwego pola i kamerami 360 stopni.

 

Obecnie sieć serwisowa SsangYong liczy 33 punkty dilerskie w całym kraju. Za sprzedaż dla klientów biznesowych odpowiadają centra SsangYong Professional, gdzie klienci otrzymają gwarancję 5+2 lata i mogą skorzystać z promocyjnego leasingu 104,9proc oraz ubezpieczenia za 2,2% wartości samochodu

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

SsangYong Auto Polska Sp. z o.o.
Głosuj

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2023

Powrót
Do strony głównej