Fleet Derby 2024
Softra Flota Commandor

Kompleksowe zarządzanie flotą

Flota Commandor jest czołowym systemem w Polsce do zarządzania flotami pojazdów, w zakresie kompleksowej administracji, eksploatacji i kontroli kosztów. 

Mobilność

W połączeniu z aplikacją mobilną eSoftra, system Flota przenosi zarządzanie flotą na jeszcze wyższy poziom. Rozszerzenie systemu o aplikację mobilną eSoftra wprowadza rewolucję w procesach zarządzania flotą, np. w procesie elektronicznego przekazania pojazdów, wynajmu samochodów poolowych, zgłaszania potrzeb serwisowych i kontaktu z użytkownikami pojazdów.

Oszczędności

Szeroki zakres funkcjonalny systemu Flota Commandor i aplikacji mobilnej eSoftra, w połączeniu z przyjaznym interfejsem, stanowią skuteczne narzędzie wspomagające fleet menadżerów w codziennej pracy. Podstawowe korzyści dzięki wdrożeniu systemu to uzyskanie oszczędności czasu fleet menadżera, ograniczenie kosztów floty i  integracja z innymi systemami używanymi w firmie. 

Otwartość

Dużą zaletą jest otwartość programu na integracje z systemami zewnętrznymi, w tym m.in. dostawcami paliw, serwisami, systemami GPS, oraz firmami leasingowymi. Integracje z systemami księgowymi i kadrowymi usprawniają elektroniczny obieg informacji w firmie.

Uniwersalność

Klienci Softry zwracają uwagę na dużą elastyczność systemu oraz możliwość wprowadzania zmian i rozszerzeń na własne potrzeby.
Obecnie z systemów Softra korzysta kilkaset firm z flotą od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pojazdów

 

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

SOFTRA Systemy Informatyczne
Głosuj

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2023

Powrót
Do strony głównej