Fleet Derby 2023
Aplikacja Carefleet GO

Aplikacja Carefleet GO to niezbędna pomoc, którą masz zawsze pod ręką. Każdy z kierowców aut flotowych Carefleet może pobrać ją na swój telefon (z systemem Android lub iOS) i zyskać szybki i łatwy dostęp do informacji oraz usług Carefleet. 

W aplikacji można wyszukać najbliższe serwisy mechaniczne i oponiarskie w razie awarii. Dodatkowo, da się sprawdzić podstawowe dane pojazdu, jego historię serwisową, termin następnego badania technicznego, czy ważności polisy OC, oraz informacje o oponach i serwisie oponiarskim w którym są one przechowywane.. Za pomocą Carefleet GO można łatwo powiadomić Carefleet o szkodzie, po czym aplikacja będzie informowała o kolejnych etapach naprawy szkodowej. Narzędzie to daje możliwość umówienia się na sezonową wymianę opon za pomocą kalendarza on-line, zlecenia wysyłki opon do wybranego serwisu oponiarskiego, czy wysłania wniosku o upoważnienie do wyjazdy za granicę, lub tankowania pojazdu zastępczego. 

Intuicyjna aplikacja Carefleet GO to nowoczesne rozwiązanie mobilne, które pozwala oszczędzić czas wielu naszym partnerom. 

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE DOBIEGŁO KOŃCA!

Kapituła Plebiscytu przystąpi teraz do pracy, zweryfikuje i policzy Państwa głosy. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2023.
Serdecznie Państwu dziękujemy za udział w Plebiscycie. Zapraszamy za rok.

Carefleet S.A.
Głosuj

Elastyczny wynajem długoterminowy Carefleet
Carefleet. Wynajem z korzyścią dla Twojego biznesu