Fleet Derby 2023
Aplikacja Carefleet GO

Aplikacja Carefleet GO to niezbędna pomoc, którą masz zawsze pod ręką. Każdy z kierowców aut flotowych Carefleet może pobrać ją na swój telefon (z systemem Android lub iOS) i zyskać szybki i łatwy dostęp do informacji oraz usług Carefleet. 

W aplikacji można wyszukać najbliższe serwisy mechaniczne i oponiarskie w razie awarii. Dodatkowo, da się sprawdzić podstawowe dane pojazdu, jego historię serwisową, termin następnego badania technicznego, czy ważności polisy OC, oraz informacje o oponach i serwisie oponiarskim w którym są one przechowywane.. Za pomocą Carefleet GO można łatwo powiadomić Carefleet o szkodzie, po czym aplikacja będzie informowała o kolejnych etapach naprawy szkodowej. Narzędzie to daje możliwość umówienia się na sezonową wymianę opon za pomocą kalendarza on-line, zlecenia wysyłki opon do wybranego serwisu oponiarskiego, czy wysłania wniosku o upoważnienie do wyjazdy za granicę, lub tankowania pojazdu zastępczego. 

Intuicyjna aplikacja Carefleet GO to nowoczesne rozwiązanie mobilne, które pozwala oszczędzić czas wielu naszym partnerom. 

 

Dziękujemy za oddanie głosu. Potwierdź go poprzez kliknięcie w link przesłany na Twój adres mailowy.

Formularz głosowania

pokaż całość...
pokaż całość...
Carefleet S.A.
Głosuj

Elastyczny wynajem długoterminowy Carefleet
Carefleet. Wynajem z korzyścią dla Twojego biznesu