Fleet Derby 2024
Karta BP Fuel&Charge

Innowacyjne rozwiązanie od bp pozwalające nie tylko na regulowanie opłat za paliwa oraz produkty i usługi dostępne na stacjach, ale również zapewniające dostęp do ponad 2300 punktów ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych w całej Polsce oraz prawie 340 000 w Europie.

Nowoczesna i prosta aplikacja mobilna bp Fuel & Charge pozwala błyskawiczne znaleźć najbliższy punkt ładowania daje szczegółowy obraz dostępnych taryf i opcji ładowania w poszczególnych lokalizacjach.

Portal bp On-line gwarantuje pełną kontrolę wydatków i nieograniczony dostęp do wszystkich faktur uwzględniających wszystkie poniesione koszty na jednej zbiorczej fakturze.

Ścisła współpraca z kluczowymi partnerami m.in Greenway, Last Mile Solutions, Hubject zapewnia najlepiej i najszybciej rozwijającą się infrastrukturę.

Serdecznie zapraszamy do głosowania na naszą ofertę, która powstała w odpowiedzi na Państwa zmieniające się potrzeby i umożliwa prosty sposób korzystania z najbardziej dogodnie położonych punktów ładowania, a wkrótce będzie poszerzona o sieć ładowarek bp Pulse dostępnych na naszych stacjach bp.

BP

Karta międzynarodowa BP +Aral
Karta BP Plus
BP Toolbox
Karta międzynarodowa bp +Aral
Najprostsza droga oszczędności.
Zobacz wszystkie