Fleet Derby 2024
Dacia Duster

Duster prezentuje całkowicie odnowiony design. Zachowano w nim wszystkie walory stylistyczne, które zapewniły sukces jego poprzednim generacjom, w szczególności wygląd wytrzymałego SUV-a, dający poczucie solidności, ale wyniesiony na wyższy poziom, wybiegający bardziej w przyszłość i bardziej wyrazisty, zgodny z nową identyfikacją wizualną Dacii. Nowy Duster z dumą prezentuje swój odnowiony design.

Dzięki zastosowaniu platformy CMF-B w nowym Dusterze możliwe było zwiększenie przestrzeni użytecznej wnętrza w porównaniu do poprzedniej generacji, zarówno w strefie pasażerskiej, jak i bagażowej, przy zachowaniu tej samej długości całkowitej.

Zaawansowana technologicznie konstrukcja platformy nowego Dustera pozwala także zapewnić większy komfort podróżowania z równoczesnym obniżeniem poziomu drgań i hałasu. Doznania z jazdy uległy zdecydowanej poprawie dzięki bardziej dynamicznemu napędowi i nieporównanie lepszemu wyczuciu drogi.

Platforma CMF-B stawia nowego Dustera na drodze do elektryfikacji – umożliwiła montaż zespołów napędowych opartych na technologii mild hybrid i full hybrid.

Nowy Duster dysponuje możliwościami offroadowymi unikalnymi na rynku „nieeksperckich” modeli 4x4 (modeli z napędem na cztery koła niewyposażonych w reduktor), dzięki którym może bezproblemowo towarzyszyć amatorom rozrywek plenerowych w ich eskapadach.

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Renault Polska
Głosuj

Linia opon Motrio Fairway
Linia opon wielosezonowych Motrio Fairway
Serwis Renault Pro +
Elektromobilność z siecią Renault Pro + jest prosta!
Renault Scenic E-Tech 100% Electric
Nowe Renault Scenic E-Tech 100% electric - rodzinny elektryk
Renault Espace E-Tech Full Hybrid
Nowe Renault Espace - hybrydowy rodzinny SUV
Zobacz wszystkie