Fleet Derby 2024
Serwis Renault Pro +

Sieć Renault Pro + składa się z 23 salonów i serwisów Pro+, wyspecjalizowanych w obsłudze firm. Renault oferuje klientom biznesowym innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie produktów i usług. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy zaproponują rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy: doradzą w przejściu na mobilność elektryczną, pomogą w wyborze zabudowy, zaoferują najlepsze rozwiązania w zakresie zarządzania Twoją flotą. 

 Wraz z postępem technologii, nasi eksperci przechodzą regularne, wyspecjalizowane szkolenia, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności, a także posiadają uprawnienia do pracy pod wysokim napięciem. Renault Pro + ma w Polsce 150 ekspertów do samochodów elektrycznych i 13 lat doświadczenia w elektromobilności.

Wychodząc naprzeciw ochronie środowiska, jak i mając na względzie koszty klienta w roku 2021 w Zabrzu otworzyliśmy pierwszy w Polsce autoryzowany Zakład Naprawy Akumulatorów Trakcyjnych, dedykowany dla samochodów elektrycznych i hybrydowych marek Grupy Renault. Zakład pozwala na zapewnienie sprawnej i szybkiej naprawy akumulatorów, jest systematycznie kontrolowany pod kątem jakości wykonywanych napraw czy uzupełniania specjalistycznych narzędzi i urządzeń w momencie pojawiania się nowych produktów.

W ciągu trzech lat zdołaliśmy naprawić 128 akumulatorów, umożliwiając samochodom powrót na drogę. Dla pojazdów na gwarancji z uszkodzoną baterią oferujemy holowanie z dowolnego Autoryzowanego Serwisu Renault w Polsce do Zakładu Napraw Akumulatorów, zapewniając dedykowany transport i bezpieczne przewiezienie samochodu.

Nikt nie zadba lepiej o Twoją zelektryfikowaną flotę Renault niż serwis Renault Pro +.

Dziękujemy za oddanie głosu. Potwierdź go poprzez kliknięcie w link przesłany na Twój adres mailowy.

Formularz głosowania

pokaż całość...
pokaż całość...
Renault Polska
Głosuj

Linia opon Motrio Fairway
Linia opon wielosezonowych Motrio Fairway
Renault Scenic E-Tech 100% Electric
Nowe Renault Scenic E-Tech 100% electric - rodzinny elektryk
Renault Espace E-Tech Full Hybrid
Nowe Renault Espace - hybrydowy rodzinny SUV
Renault Rafale E-Tech Hybrid
Nowe Renault Rafale - duży hybrydowy SUV Coupe
Zobacz wszystkie