Fleet Derby 2024
Renault Scenic E-Tech 100% Electric

Nowy Scenic E-Tech electric, zaprojektowany dla rodzin, jest doskonale dostosowany do ich potrzeb i swobodnych, bezpiecznych podróży. Model łączy nowoczesny napęd elektryczny, przydatne technologie i konstrukcję lepiej uwzględniającą założenia zrównoważonego rozwoju. Nowy Scenic jest przykładem realizowanej przez Grupę strategii zrównoważonego rozwoju, opartej na trzech filarach: ochronie środowiska, bezpieczeństwie i równości. Nowy Scenic zaprasza do podróży, a jednocześnie zachowuje swoje DNA prekursorskiego i rodzinnego samochodu. Ten samochód od zawsze pełnił rolę głównego samochodu w rodzinie, którym wyjeżdżało się na dalekie podróże w weekendy lub wakacje. I nadal taki jest dzięki zasięgowi ponad 620 km.

Dzięki atutom platformy elektrycznej CMF-EV nowy model ma śmiały design, a przy tym zapewnia pasażerom rekordową ilość miejsca w środku. Do tego należy dodać kompaktowy akumulator trakcyjny (nawet 87 kWh) i silnik o mocy do 220 KM, który pozwala w pełni cieszyć się dynamiczną jazdą, dostosowaną do każdej trasy. Wnętrze zapewnia wysoki komfort pasażerom i imponującą ilość miejsca dzięki płaskiej podłodze i rozstawowi osi 2,78 m. To w zupełności wystarczy, by zapewnić wygodę pasażerom, a także odpowiednie miejsce na bagaże w bagażniku o pojemności 545 litrów. Przeszklony, nowatorski dach Solarbay ze szkła o regulowanej przezroczystości i pomysłowy wielofunkcyjny tylny podłokietnik dopełniają komfortowego wyposażenia kabiny. System multimedialny OpenR Link z ponad 50 aplikacjami pozwala użytkownikom samochodu na bezproblemowe zaplanowanie trasy i miłe spędzenie wspólnej podróży. Równie niepowtarzalne są dźwięki emitowane przez samochód – zostały opracowane w ramach wyjątkowej współpracy z Jeanem-Michelem Jarre'em – artystą, kompozytorem i autorem.

Nowy Scenic E-Tech electric, który od pierwszej generacji jest produkowany w zakładzie w Douai (obecnie kompleks ElectriCity), zostanie wprowadzony do sprzedaży w pierwszej połowie 2024 roku.

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Renault Polska sp. z o.o.
Głosuj

Linia opon Motrio Fairway
Linia opon wielosezonowych Motrio Fairway
Serwis Renault Pro +
Elektromobilność z siecią Renault Pro + jest prosta!
Renault Espace E-Tech Full Hybrid
Nowe Renault Espace - hybrydowy rodzinny SUV
Renault Rafale E-Tech Hybrid
Nowe Renault Rafale - duży hybrydowy SUV Coupe
Zobacz wszystkie