Fleet Derby 2024
QLI FCEV

Ekologia Spotyka Innowację:

W QUANTRON naszą misją jest kreowanie zielonej przyszłości poprzez pojazdy zeroemisyjne. Q-Light FCEV, nasz innowacyjny transporter na wodór, wpisuje się w tę wizję, oferując rozwiązania dla transportu osobowego i dostaw miejskich bez śladu węglowego.

 

Wszechstronność i Wydajność:

Dzięki modułowej konstrukcji i umieszczeniu komponentów napędowych w podwoziu, Q-Light FCEV zapewnia niezrównaną elastyczność w dostosowaniu do różnych zastosowań – od logistyki po dostawy. Silnik o mocy do 45 kW i zasięg do 500 km na jednym tankowaniu wodoru stawiają go w czołówce rynkowej pod względem efektywności.

Zalety Ekologiczne:

Q-Light FCEV to nie tylko redukcja emisji CO2, ale również cicha i bezemisyjna praca, idealna dla obszarów miejskich i dostaw nocnych. Oferujemy możliwość zakupu nowych pojazdów oraz przeróbki istniejących, z dotacjami rządowymi pokrywającymi do 80% dodatkowych kosztów.

 

Technologia i Komfort:

Wykorzystanie ciepła traconego z ogniw paliwowych do ogrzewania wnętrza to przykład jak innowacje QUANTRON przekładają się na oszczędności i komfort. Nasz system ogniwa paliwowego, rozwijany we współpracy z renomowanymi partnerami, gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.

Wzmocnij Wizerunek Firmy:

Inwestycja w Q-Light FCEV to nie tylko krok w stronę zrównoważonego rozwoju, ale również potężne narzędzie do budowania pozytywnego wizerunku Twojej firmy jako lidera w dziedzinie ekologicznego transportu.

 

QUANTRON | Napędzamy Przyszłość:

Dołącz do rewolucji w transporcie z QUANTRON. Q-Light FCEV to Twoja droga do ekologicznej, efektywnej i ekonomicznej przyszłości.

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Quantron Polska
Głosuj

QARGO 4 EV
Zeroemisyjny transport ostatniej mili
CIZARIS 12 EV
Zeroemisyjny transport pasażerski