Fleet Derby 2024
CIZARIS 12 EV

QUANTRON dąży do stworzenia bardziej zielonego świata poprzez wprowadzenie na rynek pojazdów komercyjnych o zerowej emisji. Naszym celem jest znaczące zmniejszenie emisji CO2 i przyczynienie się do osiągnięcia globalnych celów klimatycznych. Chcemy zmieniać przyszłość w sposób zrównoważony.

 

QUANTRON CIZARIS - Innowacyjne Rozwiązanie

QUANTRON CIZARIS to niezawodne i ekologiczne rozwiązanie do transportu pasażerskiego w miastach. Decyzja o wyborze autobusu elektrycznego to przede wszystkim decyzja za zrównoważoną i cichą alternatywę transportu.

 

Ponad 140 Lat Doświadczenia

Jako wysoko technologiczny spin-off rodzinnego przedsiębiorstwa Haller GmbH & Co. KG, czerpiemy z ponad 140 lat doświadczenia w dziedzinie pojazdów komercyjnych. Nazwa "CIZARIS", nawiązująca do bogini miasta Ciza, podkreśla związek z rodzinnym Augsburgiem, gdzie wszystko zaczęło się w 1882 roku od działalności przewozowej powozami konnymi.

 

Wybór Rozmiarów

Dostępne są warianty autobusów o długości 10 i 12 metrów, co pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb transportowych różnej wielkości.

 

Design QUANTRON - Wnętrze i Zewnętrze

CIZARIS wyróżnia się nowoczesnym designem pojazdu o przyjaznym charakterze. Atrakcyjne są umyślnie umieszczone elementy kolorystyczne w kolorze „Absolute Zero Blue”. Przód pojazdu z daleko opuszczaną przednią szybą i zaokrąglonymi krawędziami dachu odejmuje pojazdowi masywności i w połączeniu z wyrafinowaną grafiką boczną tworzy wyraźnie trójwymiarowe wrażenie. Niskopodłogowy charakter autobusu jest podkreślany przez kontrastującą czarną sekcję środkową, podczas gdy listwa ozdobna na krawędzi dachu na przodzie i tyle podkreśla technologię baterii ukrytą na dachu poza strefami zderzeń. Tył również robi wizualne wrażenie dzięki dużym, częściowo wykonanym z matowego szkła tylnym światłom lub światłom w kształcie beczki.

Logo QUANTRON można znaleźć w wielu detalach pojazdu - symbole trzech wartości marki „Niezawodność, Energia, Odwaga”.

 

Bezpieczeństwo na Drodze

Bezpieczeństwo i niezawodność to priorytety QUANTRON. CIZARIS korzysta z wielokrotnie sprawdzonej technologii pojazdów oraz wysokiej jakości standardów wszystkich zamontowanych elementów. Zintegrowany system MirrorEye CMS zwiększa bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

Gwarancja Komfortu dla Kierowców i Pasażerów

QUANTRON CIZARIS wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym designem, ale również zapewnia maksymalny komfort dla kierowcy i pasażerów. Wysoki standard wyposażenia kabiny kierowcy, w tym ergonomiczne, zawieszone na powietrzu siedzenie z opcją ogrzewania i chłodzenia.

 

Dostępność

QUANTRON CIZARIS umożliwia zrównoważoną mobilność w mieście dla każdego. Bezproblemowy, bezbarierowy dostęp do pojazdu jest częścią podstawowego wyposażenia.

 

System Klimatyzacji

Za właściwy klimat na pokładzie odpowiada wysoce efektywna jednostka ciepłowniczo-klimatyzacyjna z funkcją pompy ciepła, zapewniająca komfort termiczny zarówno w obszarze pasażerskim, jak i kierowcy.

QUANTRON CIZARIS reprezentuje przyszłość zrównoważonego transportu miejskiego, łącząc innowacyjność, bezpieczeństwo i komfort z troską o środowisko naturalne.

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Quantron Polska
Głosuj

QARGO 4 EV
Zeroemisyjny transport ostatniej mili
QLI FCEV
Zeroemisyjny transport na długie trasy