Fleet Derby 2024
QARGO 4 EV

Innowacyjna Konstrukcja

Quantron QARGO 4EV wyróżnia się na rynku dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, która łączy zaawansowaną technologię elektryczną z funkcjonalnością. Pojazd został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i minimalnym wpływie na środowisko, co czyni go idealnym wyborem dla firm poszukujących ekologicznych rozwiązań w transporcie.

Wydajność i Zasięg

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii baterii, QARGO 4EV oferuje imponujący zasięg do 350 km na jednym ładowaniu (wg normy WLTP), co stanowi znaczący postęp w dziedzinie mobilności elektrycznej. To pozwala na pokrycie większości potrzeb transportowych bez konieczności częstego ładowania, zwiększając efektywność operacyjną.

Ekologiczny Wybór

Zero-emisyjność QARGO 4EV nie tylko przyczynia się do redukcji zanieczyszczenia powietrza, ale również oferuje znaczne oszczędności kosztów paliwa w porównaniu z tradycyjnymi pojazdami spalinowymi. Jest to krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości i stanowi konkretne działanie na rzecz ochrony środowiska.

Bezpieczeństwo na Najwyższym Poziomie

Quantron nie zapomniał także o bezpieczeństwie, wyposażając QARGO 4EV w zaawansowane systemy, takie jak asystent hamowania awaryjnego i system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu. To podnosi standardy bezpieczeństwa zarówno dla kierowcy, jak i ładunku.

Wszechstronność Zastosowań

Oprócz zalet ekologicznych i ekonomicznych, QARGO 4EV oferuje również wyjątkową wszechstronność dzięki możliwości dostosowania do różnych potrzeb transportowych. Jest to możliwe dzięki modułowej budowie i różnorodności dostępnych konfiguracji nadwozia, co pozwala na szerokie zastosowanie w różnych branżach.

Podsumowanie

Quantron QARGO 4EV jest nie tylko pojazdem elektrycznym — to kompleksowe rozwiązanie dla przyszłości transportu miejskiego i dostaw. Łącząc ekologiczną efektywność z funkcjonalnością i bezpieczeństwem, ustanawia nowe standardy w branży mobilności elektrycznej. Dla przedsiębiorstw dążących do zrównoważonego rozwoju, QARGO 4EV oferuje potężne narzędzie do osiągnięcia tych celów.

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Quantron Polska
Głosuj

CIZARIS 12 EV
Zeroemisyjny transport pasażerski
QLI FCEV
Zeroemisyjny transport na długie trasy