Fleet Derby 2024
MAZDA3 e-Skyactiv X

Klasyczna i wyrafinowana Mazda3 w nadwoziu Sedan oraz Hatchback wyróżnia się dzięki wyjątkowym krzywiznom linii nadwozia, które odbijają światło na powierzchni bocznej samochodu, tworząc złożone i intrygujące kształty. Dzięki najwyższej jakości wykonania wnętrza, typowej dla kunsztu japońskiego rzemiosła, nic nie zakłóci komfortu i przyjemności z prowadzeni podczas każdej podróży.

Mazda3 sprawi, że nawet codzienne podróże staną się ekscytującym doświadczeniem. Wyjątkowy, autorski silnik benzynowy Mazdy Skyactiv-X z układem miękkiej hybrydy Mazda M Hybrid gwarantuje wyjątkowe osiągi a także niskie zużycie paliwa i natychmiastowe przyspieszenie. Wykorzystuje on unikatową na światową skalę technologię SPCCI – zapłonu samoczynnego sterowanego świecą zapłonową.

Zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, nasi mistrzowie rzemiosła Takumi stworzyli wnętrze Mazdy3 doskonale odzwierciedlające japońską estetykę i perfekcję wykonania. Kabina Mazdy3 zapewnia wygodę kierowcy i pasażerów, dzięki wyjątkowej kombinacji elegancji i komfortu.

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Mazda Motor Poland Sp. z o.o.
Głosuj

MAZDA MX-30 R-EV
Mazda MX-30 R-EV – unikatowe połączenie silnika Wankla z elektrycznym w kompaktowym nadwoziu.
MAZDA CX-80
Mazda CX-80 – flagowy SUV marki Mazda stworzony dla Biznesu