Fleet Derby 2024
MAZDA CX-80

Nowa Mazda CX-80 to zapierający dech w piersiach przykład japońskiego rzemiosła. Ten elegancki trzyrzędowy SUV o długości niemal 5 metrów i rozstawie osi 3,12 m pomieści wygodnie nawet do siedmiu osób. Jest niezwykle przestronny i praktyczny – wykonany z dbałością o każdy detal, doskonale dopasowany do potrzeb Twojego codziennego życia. W Japonii przestrzeń postrzegana jest jako swoiste płótno, które możesz zapełnić radością, rodzinnym ciepłem i wspólnymi przygodami.

Nowa Mazda CX-80, to najbardziej przestronny SUV Mazdy. Nasi projektanci stworzyli przestronne, pakowne i niezwykle komfortowe wnętrze z trzema rzędami luksusowych foteli, tak aby zapewnić każdemu z pasażerów wygodną i indywidualną przestrzeń.

Nowa Mazda CX-80 jest wyposażona w kilka trybów jazdy i szereg funkcji, które zapewniają niezrównane wrażenia z prowadzenia, zarówno w mieście, jak i na nieutwardzonych drogach – niezależnie od pogody. 

Ten model wyróżnia się dwoma wyjątkowymi napędami – niskoemisyjnym PHEV z silnikiem benzynowym 2,5 l i mocnym silnikiem elektrycznym o łącznej mocy systemowej 327 KM oraz rzędowym, sześciocylindrowym silnikiem Diesla zapewniającym duży moment obrotowy oraz niskie zużycie paliwa. Obie wersje korzystają z autorskiego napędu na wszystkie koła Mazdy z preferencją tylnego napędu dla zapewnienia wrażeń z jazdy właściwych dla samochodów SUV segmentu E. 

Nowa Mazda CX-80 jest wyposażona w szereg aktywnych i pasywnych funkcji bezpieczeństwa, które inteligentnie współdziałają w celu rozpoznawania potencjalnych zagrożeń, unikania kolizji i redukowania skutków wypadków.

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Mazda Motor Poland Sp. z o.o.
Głosuj

MAZDA MX-30 R-EV
Mazda MX-30 R-EV – unikatowe połączenie silnika Wankla z elektrycznym w kompaktowym nadwoziu.
MAZDA3 e-Skyactiv X
Mazda3 – Twój stylowy towarzysz w biznesie.