Fleet Derby 2024
Mercedes-Benz EQE Limuzyna

EQE Limuzyna w pigułce

  • W zależności od wyposażenia i konfiguracji zasięg WLTP może sięgać 680 km (WLTP)

  • Na pokładzie EQE znajduje się ładowarka DC o mocy do 170 kW. W ciągu 15 min stan naładowania akumulatora pojazdu można zwiększyć nawet o 38  kWh – odpowiada to dodatkowemu zasięgowi WLTP sięgającemu 225 km w przypadku wersji 350 4 Matic.

  • Kompatybilna karta Mercedes me Charge umożliwia wygodny dostęp do ponad 4 tysięcy punktów ładowania w Polsce oraz ponad 680 000 w Europie z pełną przejrzystością cenową.

  • Na życzenie EQE jest dostępny ze skrętną tylną osią. Do wyboru są dwie wersje: z kątem skrętu tylnych kół do 4,5° i do 10°. W drugim przypadku średnica zawracania maleje z 12,5 do 10,7 m

  • Opcjonalne Zawieszenie AIRMATIC z kolumnami pneumatycznymi i adaptacyjnymi amortyzatorami ADS+ bardzo starannie tłumi wszelkie nierówności

  • Każdy z opcjonalnych reflektorów DIGITAL LIGHT dysponuje modułami świetlnymi z trzema niezwykle jasnymi diodami LED; ich światło jest załamywane i kierowane za pomocą 1,3 mln mikroluster. Rozdzielczość lamp wynosi zatem ponad 2,6 mln pikseli na jeden pojazd.

  • 8 rdzeni procesora, 24 GB pamięci RAM i 46,4 GB przepustowości pamięci RAM na sekundę – to tylko niektóre z danych technicznych systemu MBUX.

  • Filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) należący do opcjonalnego pakietu wyposażenia ENERGIZING AIR CONTROL Plus, o objętości blisko 10 l, wyjątkowo skutecznie oczyszcza napływające z zewnątrz powietrze. „Wychwytuje” on do 99,75% cząstek wszystkich rozmiarów.

 


Dowiedz się więcej

Sprawdź dostępne samochody, umów jazdę testową

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Mercedes-Benz Polska
Głosuj

Mercedes Me Charge
Jedna karta- Dostęp do ponad 700 000 punktów ładowania w Europie.