Fleet Derby 2024
Mercedes Me Charge

Mercedes-Benz konsekwentnie stawia na całkowicie elektryczną przyszłość, zapewniając klientom bezproblemowe ładowanie i płatności za pośrednictwem usługi ładowania Mercedes me Charge. W styczniu osiągnięto ważny kamień milowy: sieć Mercedes me Charge łączy obecnie ponad 1,5 miliona punktów ładowania na całym świecie od ponad 1300 operatorów punktów ładowania.

Mercedes-Benz aktywnie rozwija mobilność elektryczną i wzmacnia swoje zaangażowanie w zrównoważoną i zorientowaną na klienta mobilność dzięki Mercedes me Charge. W Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie Mercedes-Benz dba o to, aby równoważna ilość energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii była wprowadzana do sieci energetycznej na potrzeby procesów ładowania w Mercedes me Charge, jeśli energia elektryczna z odnawialnych źródeł energii nie jest dostarczana.

Sieć Mercedes me Charge będzie konsekwentnie rozbudowywana: 10 000 punktów ładowania w ramach planowanej na całym świecie sieci ładowania Mercedes-Benz, która ma powstać do końca dekady

Dzięki Mercedes me Charge możesz w łatwy i szybki sposób znaleźć najbliższą stację ładowania. Korzystaj ze stacji różnych dostawców i ładuj swojego Mercedesa w ekologiczny sposób- zawsze z pełną przejrzystością kosztów.

  • Z Taryfą L- Ładowanie DC w Polsce w cenie 1,80 zł brutto/kWh, AC 1,15 zł brutto/ kWh

  • Dostęp do ponad 5000 punktów ładowania w Polsce między innymi sieci Ionity, Elocity, Powerdot, EKOEN. Porsche Charging, Shell.

  • Sprawdź zużycie i faktury online na portalu Mercedes me Charge. Dzięki temu zawsze masz pełny przegląd wszystkich ładowań, w tym informacje o czasie i długości ładowania, ilości pobranej energii oraz związanych z tym kosztach.

  • Naładuj swój samochód Mercedes-EQ w jednym z 700 000 punktów ładowania w 29 europejskich krajach. Nawet jeśli ładujesz swój pojazd elektryczny w krajach, w których obowiązują inne waluty, Twoja faktura zawsze będzie wystawiana w Twojej walucie. Zapewnia to pełną przejrzystość kosztów.

  • Dzięki funkcji Plug & Charge na stacjach IONITY pojazd komunikuje się bezpośrednio z ładowarką, inicjując proces ładowania automatycznie po podłączeniu kabla. 

 

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Mercedes-Benz Polska
Głosuj

Mercedes-Benz EQE Limuzyna
Biznesowa limuzyna w atrakcyjnym pozycjonowaniu.