Fleet Derby 2024
Hyundai IONIQ 6

Model IONIQ 6 to prawdziwy popis technologicznych możliwości marki Hyundai. Już na pierwszy rzut oka widać niezwykle opływową karoserię zaprojektowaną w nurcie Streamline. Dzięki temu samochód nie tylko wygląda awangardowo, ale także może pochwalić się na niezwykle niskim oporem aerodynamicznym wynoszącym 0,21. Ten parametr w aucie elektrycznym jest kluczowy, ponieważ przekłada się na długi zasięg na jednym ładowaniu – do 614 km (WLTP). Innowacyjny system akumulatorów 800 V o pojemności 77,4 kWh zapewnia obecnie jedne z najszybszych czasów ładowania na rynku. 15 minut ładowania na szybkiej ładowarce pozwala uzupełnić energię potrzebną do pokonania 351 km. W ofercie znajdziemy dwie wersje napędowe tej elektrycznej limuzyny. Pierwsza to wersja tylnonapędowa, z jednym silnikiem, która bardzo oszczędnie obchodzi się z energią i pozwala wykręcać imponujące przebiegi na jednym ładowaniu. Druga to wersja AWD wyposażona w dwa silniki o łącznej mocy 325 KM, gwarantująca przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 5,1 s.

Jak przystało na model elektryczny, IONIQ 6 ma imponujący rozstaw osi – 295 cm – co przekłada się na dużą przestrzeń w kabinie. W Polsce dostępna jest bogato wyposażona wersja UNIQ. Uwagę zwracają także kamery zamiast bocznych lusterek (opcja). Asystent jazdy autostradowej (HDA 2), oferuje autonomiczną jazdę na poziomie 2, a zatem kontroluje prędkość i odległość oraz pomaga podczas zmiany pasa ruchu.

IONIQ 6 zdobył nagrodę World Car of the Year 2023. W Polsce oferowany jest z pięcioletnią, bezpłatną gwarancją bez limitu kilometrów.

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Hyundai Motor Poland Sp. z o.o.
Głosuj

Hyundai Santa Fe HEV
Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE