Fleet Derby 2024
DKV Fleet Card +Charge

Karta DKV Card +Charge została stworzona z myślą o klientach, którzy są częścią rewolucji elektromobilności i posiadają park samochodów elektrycznych bądź hybrydowych. To optymalne rozwiązanie, które pomoże Wam z sukcesem kształtować przyszłość w zrównoważony sposób. 

 

Dostępność w całej Europie

Największą obawą kierowców samochodów elektrycznych jest brak punktów ładowania. Z DKV Card +Charge zyskujecie dostęp do największej sieci dostawczej obejmującej około 666 000 publicznie dostępnych punktów ładowania całej Europie (w tym 4200 w Polsce), z ładowarkami AC i szybkimi ładowarkami prądu stałego DC. Punkty serwisowe dostępne  w ponad 50 krajach.

 

Komfort

Dzięki aplikacji DKV app można wyszukiwać interesujące Was punkty ładowania, sprawdzić parametry i dostępność  ładowarki i aktualne ceny. Inteligentny planer ładowania umożliwia planowanie trasy. 

Cenicie sobie wygodę? Ładowanie jest możliwe za pomocą wbudowanego chipa RFID – przez przyłożenie karty do czytnika ładowarki lub z pozycji aplikacji. 

Brak ograniczeń

Nie musicie wybierać, możecie korzystać ze stacji ładowania wielu operatorów m.in. GreenWay, EVBox, Elocity, Ionity, LMS, PowerDot – największa sieć akceptacji na rynku.

 

Usługi komplementarne 

Ponadto DKV oferuje pełen zakres usług związanych z e-mobilnością: od infrastruktury ładowania po planowanie i doradztwo.

 

DKV +Charge w pigułce:

  • dostęp do największej liczby punktów akceptacji na rynku: ok. 666 000 ładowarek w Europie, w tym ponad 4200 w Polsce

  • ładowarki AC i szybkie ładowarki prądu stałego DC 

  • korzystanie ze stacji ładowania różnych operatorów m.in. GreenWay, EVBox, Elocity, Ionity, LMS, PowerDot 

  • aplikacja DKV app - wyszukiwanie punktów ładowania, sprawdzenie parametrów ładowarek i aktualnych cen, planowanie trasy 

  • ładowanie także za pomocą wbudowanego chipa RFID – przez przyłożenie karty do czytnika ładowarki lub z pozycji aplikacji 

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

DKV Mobility Poland
Głosuj

Karta DKV Card Climate
Karta DKV Card Climate - tankuj i dbaj o środowisko