Fleet Derby 2024
Karta DKV Card Climate

Karta DKV Card Climate została stworzona dla klientów, którzy chcą komfortowo tankować paliwo w Polsce i Europie i wziąć odpowiedzialność za swoją emisję dwutlenku węgla z pojazdu, przyczyniając się do ochrony klimatu oraz tych, których partnerzy biznesowi potrzebują dowodów na to, jak firma radzi sobie z emisją CO₂.

 

Certyfikat

Aby Twój wkład w ochronę środowiska był widoczny, DKV Mobility oferuje certyfikat, który zaświadcza, że dobrowolnie wsparto projekty kompensacji emisji dwutlenku węgla w oparciu o emisję dwutlenku węgla wynikającą ze zużycia paliwa (tank-to-wheel).

 

Wsparcie ochrony klimatu

Jak działa wsparcie? Przekazujemy Twój wkład klimatyczny 1:1 w Twoim imieniu do myclimate Niemcy. Kwota wkładu klimatycznego jest następująca:
Diesel do 2,5 ct/l, benzyna do 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l w zależności od rodzaju paliwa.

DKV Card Climate oprócz wkładu w ochronę środowiska daje dostęp do wszystkich funkcjonalności klasycznej karty DKV. Zyskujesz dostęp do największej sieci punktów akceptacji w całej Europie. Możesz też rozliczać transakcje paliwowe dla parku samochodów osobowych bądź ciężarowych, a także opłaty drogowe stosowane w Europie oraz do korzystać z wielu innych usług takich jak pomoc drogowa, parkowanie czy mycie pojazdów.

 

Dostępność w całej Europie

DKV Mobility oferuje najbardziej rozbudowaną sieć stacji paliw w Europie dostępnych dzięki jednej karcie paliwowej: ponad 66 000 konwencjonalnych stacji paliw, prawie 666 000 punktów ładowania EV i około 21 000 stacji z paliwami alternatywnymi. 

 

Indywidualne podejście

Dzięki portalowi DKV mobility zyskujesz możliwość indywidualnego dostosowania funkcjonalności karty paliwowo-usługowej DKV CARD do swoich potrzeb. Ułatwia to przyporządkowanie wykorzystanych świadczeń do poszczególnych pojazdów i upraszcza prace administracyjne. Nasi klienci otrzymują tylko jedno rozliczenie - kontrola wszystkich kosztów staje się łatwa i przejrzysta.

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

DKV Mobility Poland
Głosuj

DKV Fleet Card +Charge
Karta DKV Card +Charge - tankuj i ładuj pojazdy w całej Europie