Kompleksowe rozwiązania PZU dla flot korporacyjnych

Italian motorway with mixed traffic

PZU to znacznie więcej niż ubezpieczenia. Wybierając PZU, wybieramy pewność stabilnego partnera, nowoczesnego produktu, sprawnego procesu likwidacji szkód i unikatowych na rynku rozwiązań. Współpracując z PZU, klienci zyskują wsparcie oraz dostęp do szerokiego katalogu rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i zmniejszających szkodowości flot.

Kompleksowe rozwiązania PZU dla flot korporacyjnych to:

  • PZU Auto Ochrona Prawna (PAOP), w tym w szczególności:
    • dostęp klientów do szerokiej gamy usług prawnych w sytuacjach wymagających m.in. sporządzenia opinii prawnej, pokrycia kosztów sądowych, wynagrodzenia adwokata lub radcy prawnego w związku z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych,
    • całodobowa pomoc telefoniczna, dostępna przez 7 dni w tygodniu w języku polskim i rosyjskim. W razie wypadku na terenie Unii Europejskiej wystarczy, że kierowca zadzwoni pod numer alarmowy, a specjalista PZU udzieli mu informacji m.in. na temat  regulacji prawnych obowiązujących na terytorium państwa, w którym doszło do zdarzenia. Doradzi jak poprawnie zabezpieczyć materiał dowodowy i będzie pośredniczył telefonicznie w rozmowach ze służbami ratunkowymi, policją i świadkami,
  • PZU GO – innowacyjne rozwiązanie, które alarmuje o wypadku na drodze.  PZU GO to czujnik przyklejony do przedniej szyby samochodu i połączony z aplikacją w telefonie kierowcy. W  razie wystąpienia przeciążenia mogącego świadczyć o zderzeniu, automatycznie wysyła do PZU informację o niebezpiecznej sytuacji. Konsultant kontaktuje się z poszkodowanym lub, jeżeli nie może nawiązać z nim kontaktu, alarmuje o zdarzeniu służby ratunkowe,
  • wsparcie Zespołu Zarządzania Ryzykiem Flot – doradzamy klientom jak optymalizować koszty floty i ubezpieczenia. Nasi eksperci szczegółowo analizują przyczyny i rodzaje szkód we flocie, a następnie tworzą raport z diagnozą i rekomendacjami. Badamy zależności pomiędzy przyczynami szkód, branżą w jakiej działa klient, rodzajem pojazdów a wielkością floty. Następnie, wdrażamy program zarządzania ryzykiem w danej flocie, projektując we współpracy z klientem, zakres działań i wdrażając odpowiednie rozwiązania technologiczne i programy prewencyjne.
  • PZU Bezpieczna Flota – szkoleniowy program prewencyjny PZU. Udział w programie daje kierowcom możliwość poprawy umiejętności prowadzenia pojazdów, wyeliminowania złych nawyków i przyzwyczajeń za kierownicą oraz odświeżenia wiedzy o bezpieczeństwie na drodze. Kierowcy mogą ćwiczyć na płycie poślizgowej, korzystać ze szkoleń z jazdy defensywnej z elementami eko-jazdy w ruchu miejskim oraz z zakresu e-mobility , a także  uczestniczyć w spotkaniach ze specjalistami z zakresu psychologii transportu, pierwszej pomocy medycznej i przepisów prawa o ruchu drogowym.
  • AUDAX – innowacyjny technologicznie  program prewencyjny, który pozwala obniżyć częstotliwość (frekwencyjność) i wartość szkód we flotach. AUDAX korzysta m. in. z telemetrii i narzędzi takich jak rejestratory trasy i zdarzeń drogowych, urządzenia monitorujące zaśnięcie kierowców w czasie jazdy, ultradźwięki odstraszające zwierzęta czy czujniki parkowania i kamery cofania.

 

Kompleksowe rozwiązania PZU dla flot to gwarancja nowoczesności, jakości i bezpieczeństwa. Zapewniamy klientom flotowym cały pakiet wartości dodanych dla ich firm i kierowców.

Zachęcamy do sprawdzenia, jak rozwiązania PZU dla flot działają w praktyce.

GŁOSOWANIE

Głosowanie zostało zakończone. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 17 czerwca 2021.

No related projects
Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top