Free2Move Connect Fleet

• free2move_construction_logotype_en_cours copie

Free2Move Connect Fleet

Free2Moove Connect Fleet to usługa telematyczna do zarządzania flotą. To rozwiązanie jest szeroko znane w segmencie ciągników siodłowych, ale coraz częściej znajduje zastosowanie w samochodach osobowych i dostawczych. Całość oparta jest na modułach BTA instalowanych już na etapie produkcji samochodów. Zatem w przeciwieństwie do szerokiej oferty tego typu usług, oferta Groupe PSA gwarantuje samochody fabrycznie przygotowane do działania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności instalowania akcesoryjnych modułów, a co za tym idzie ponoszenia dodatkowych kosztów, straty czasu oraz ryzyka utraty gwarancji producenta.

Również przy wymianie floty, nie ma konieczności przekładania ich do nowych samochodów. Jednocześnie moduły BTA są objęte fabryczną gwarancją i będąc podłączone do magistrali CAN, przesyłają precyzyjne dane online do dedykowanej platformy. Sama platforma jest prosta w obsłudze i już po jednym około dwugodzinnym szkoleniu osoba zarządzająca flotą może zacząć z niej aktywnie korzystać.

GŁOSOWANIE

Głosowanie w Plebiscycie Fleet Derby 2019 zakończyło się 14 czerwca 2019. Zapraszamy do głosowania w plebiscycie w przyszłym roku!

Poznaj laureatów Fleet Derby 2019: https://www.fleetderby.pl/aktualnosci/gala-wreczenia-nagrod-2019/

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top