Arval Adaptiv

arval-adaptiv

Arval Service Lease Polska

Samochód w subskrypcji jak serwis streamingowy

Arval przedstawia nowość w korzystaniu z pojazdów. Usługa Arval Adaptiv to atrakcyjna propozycja wynajmu średnioterminowego. Oparta jest ona na podobnych zasadach, jak popularne serwisy streamingowe z filmami i serialami. Arval Adaptiv to wynajem subskrypcyjny dla osób prywatnych i mikrofirm. Okres wynajmu pojazdu to od 1 do 24 miesięcy, a umowa może zostać zakończona bez żadnych konsekwencji finansowych w dowolnym momencie. Usługa obejmuje pojazdy używane z floty Arval, więc gwarantuje dostępność aut ’od ręki’. Klient korzystający z Arval Adaptiv może wybrać miesięczny limit przebiegu – od 1000 do 3000 km. Cena miesięcznej subskrypcji zaczyna się już od 1200 zł brutto. W ratę wliczona jest pełna obsługa pojazdu – ubezpieczenia, serwisowanie, przeglądy, assistance i samochód zastępczy. Oznacza to, że jedynym dodatkowym kosztem ponoszonym przez użytkownika, jest zakup paliwa.

Arval Adaptiv to ukłon w stronę klientów, którzy nie chcą kupować auta, ale chcieliby móc korzystać z niego zawsze wtedy, gdy jest potrzebny.

Co różni usługę Arval Adaptiv od klasycznego wynajmu średnioterminowego (MTR)?

  • jedna stała rata, niezależnie od długości kontraktu;
  • wybór konkretnego samochodu, a nie wyłącznie klasy pojazdu;
  • możliwość zwrotu auta w dowolnym momencie, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia bez konsekwencji finansowych.

Więcej informacji na stronie: https://www.arval.pl/o-arval/arval-adaptiv-samochod-w-subskrypcji-jak-serwis-streamingowy

GŁOSOWANIE

Głosowanie zostało zakończone. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 21 czerwca 2022.

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top