Roman Chwesiuk

Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych
Willis Towers Watson Polska Sp. z.o.o.

 

Od 20 lat związany z branżą ubezpieczeniową. W Willis Towers Watson Polska jest odpowiedzialny za Pion Ubezpieczeń Komunikacyjnych jako Head of Motor. Zajmuje się między innymi koordynowaniem obsługi firm z sektora finansowego i motoryzacyjnego, opracowywaniem i negocjowaniem produktów i programów ubezpieczeniowych oraz bezpośrednią współpracą z polskimi i zagranicznymi ubezpieczycielami. Dzięki doskonałej znajomości rynku i potrzeb klientów ma bezpośredni wpływ na kreowanie rozwiązań ubezpieczeniowych oraz narzędzi Risk Management dla flot.

Ukończył Wydział Matematyki i Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim, jest ekspertem i prelegentem na licznych konferencjach w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz ma na swoim koncie liczne artykuły dla prasy ekonomicznej i ubezpieczeniowej m.in. Fleet, Rzeczpospolita, Miesięcznik Ubezpieczeniowy, Home&Market, Dziennik Gazeta Prawna, Dziennik Ubezpieczeniowy.

GŁOSOWANIE

Głosowanie w Plebiscycie Fleet Derby 2019 zakończyło się 14 czerwca 2019. Zapraszamy do głosowania w plebiscycie w przyszłym roku!

Poznaj laureatów Fleet Derby 2019: https://www.fleetderby.pl/aktualnosci/gala-wreczenia-nagrod-2019/

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top